ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Василенко
Василь Миколайович

Начальник Головного управління
Держкомзему у Волинській області


Випускник землевпорядного факультету (2000 р.)

Народився 13 січня 1978 р. у с. Шистів Володимир-Волинського району Волинської області. Мама — Зінаїда Іванівна — акушер; батько — Микола Борисович — був техніком-механіком. Батьки виховували сина в любові до праці.
У 2000 р. Василь Миколайович закінчив Львівський державний аграрний університет, отримав диплом інженера-землевпорядника. В цьому ж році вступив до магістратури ЛДАУ, а в 2001 р. отримав диплом магістра землевпорядкування та кадастру.
«З університетом пов’язані найкращі спогади, перші кроки в доросле життя, там я багато чому навчився, сформувався як особистість, зустрів майбутню дружину Наталю, — згадує Василь Миколайович. — Особливо теплі спогади залишилися про вчителів, які викладали дисципліни зі спеціальності, а також у магістратурі. Завдяки їхній самовідданій роботі я остаточно переконався, що не помилився у виборі спеціальності».
Наполегливість і бажання професійно зростати та здобувати нові знання спонукали Василя Миколайовича продовжити навчання і вступити до Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. Після закінчення академії у 2008 р. він отримав диплом магістра державного управління.
Починав свою трудову діяльність у 2000 р. викладачем спеціальних землевпорядних дисциплін у Володимир-Волинському сільськогосподарському технікумі. З часом перейшов працювати у Володимир-Волинський районний відділ земельних ресурсів на посаду виконувача обов’язків начальника. Подальшу професійну діяльність пов’язав із адміністративною роботою і землевпорядкуванням. У квітні 2001 р. В. М. Василенко очолив Володимир-Волинський районний відділ земельних ресурсів. У 2007 р. призначений начальником управління земельних ресурсів у Володимир-Волинському районі. Набутий досвід та професіоналізм сприяли швидкому кар’єрному зростанню Василя Миколайовича. В 2008 р. він обійняв посаду заступника начальника головного управління Держкомзему у Волинській області, а з березня 2010 р. призначений начальником головного управління Держкомзему у Волинській області, яке очолює і сьогодні.
Одночасно з відповідальною роботою землевпорядника Василь Василенко веде активну громадську і політичну діяльність. Він є депутатом Устилузької міської ради IV скликання, депутатом Володимир-Волинської районної ради V скликання. Дбає про наповнення бюджету та розвиток Володимир-Волинського району.
Василь Миколайович у своєму напруженому професійному і громадському житті постійно відчуває підтримку дружини — Наталії Стефанівни, котра подарувала чоловіку доньку Діану. Разом із родиною Василь Миколайович захоплюється подорожами Україною, під час яких вони вивчають історію, звичаї, традиції свого народу.
Керуючись у житті принципами об’єктивності, професіоналізму, раціональності, М. В. Василенко сформував життєву позицію: вірити у власні сили, в свою Державу і разом рухатися вперед, створюючи поступ народу.

Логос Україна      << Буцьо Зиновій Юрійович      [ зміст ]      Варфалюк Володимир Олександрович >>