ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Варфалюк
Володимир Олександрович

Керівник агрокорпорації «Крупець»
Радивилівського району Рівненської області.

Заслужений працівник сільського господарства

Випускник факультету механізації
сільського господарства (1985 р.)

Народився 1 грудня 1955 р. у м. Радивилові Рівненської області в сім’ї робітників. Із дитинства Володимир Олександрович цікавився автомобілями і технікою, тому обрав для себе професію механізатора. Свою трудову діяльність розпочав у 1975 р. із посади старшого технолога Радивилівського районного об’єднання «Сільгосптехніка». Набувши досвіду на виробництві, В. О. Варфалюк у 1979 р. вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на кафедру механізації сільського господарства здобувати фах інженера-механіка.
З 1983 по 1987 рік працював головним інженером колгоспу «Комунар», у 1987–1993 рр. був головою колгоспу «1 Травня». Прагнення вдосконалити набуті навички та здобути нові знання спонукали Володимира Олександровича вступити до Вищої школи агропромислового комплексу в м. Києві, котру закінчив у 1988 р. У 1990 р. стажувався в Федеративній Республіці Німеччина, де переймав нові методи господарювання і навчався в школі фермерів.
Після повернення в 1993 р. В. О. Варфалюк призначений на посаду директора птахорадгоспу «Крупецький». У 1999 р. став керівником СВК «Крупець». Сьогодні він директор агрокорпорації «Крупець». Нині тут діє десять виробничих підрозділів, у яких працюють 215 осіб.
Володимир Олександрович як керівник агрокорпорації запроваджує нові технології в усіх галузях. Так у рослинництві використовує високоврожайні й перспективні сорти, регулярно проводить сортозаміну та сортооновлення сільськогосподарських культур. В. О. Варфалюк використовує нову високопродуктивну техніку на полях, що дозволяє зменшувати затрати на обробіток ґрунту. Грамотне господарювання, збільшення валового виробництва сільськогосподарської продукції суттєво збільшує прибутки. У результаті цього господарство неодноразово спонсорувало проведення різноманітних заходів, продовжує газифікацію сіл.

Головний офіс агрокорпорації «Крупець»
Постійна увага за розвитком виробництва з боку дирекції дає можливість нарощувати темпи виробництва, забезпечуючи жителів сіл Крупецької сільської ради роботою, справно платити податки та розвивати соціальну інфраструктуру сіл.
У результаті господарювання під керівництвом В. О. Варфалюка в агрокорпорації «Крупець» господарські показники виробництва значно зросли. Порівняно з 2007 р. у 2010 році вони збільшилися: на зерно — 142%, кукурудзу — 191%, ріпак — 54,3%, цукровий буряк — 238,7%. Відповідно зросла урожайність: на зерно — 113%, кукурудзу — 137%, ріпак — 91,5%, цукровий буряк — 104,5. Значно збільшилися і кількісні показники яєць — на 100% протягом зазначеного періоду.
За самовіддану працю В. О. Варфалюк відзначений орденами «За заслуги» ІІІ ст. (2007) та «Знак Пошани» (2003). За вагомі досягнення в розбудові сільського господарства нагороджений багатьма відзнаками: в 2003 р. — диплом Міжнародного відкритого Рейтингу популярності та якості «Золота фортуна», свідоцтвом і золотим знаком Українського союзу підприємців і промисловців. У 2004 р. він став лауреатом ІV Всеукраїнського конкурсу на звання «Кращий роботодавець року». За заслуги у відродженні духовності України та утвердження Помісної Української Православної Церкви нагороджений орденами «Христа Спасителя» і «Святого Юрія Переможця», за заслуги перед Українською Православною Церквою — орденами Рівноапостольного князя Володимира, «Різдво Христове» (2000). Крім того, нагороджений медаллю «Лідер національного бізнесу» (2007), є переможцем проекту «Гордість Рівненщини — 2010» у номінації «Бізнес».
Окрім цього, Володимир Олександрович — активний громадський діяч, депутат Рівненської обласної ради впродовж 1998–2010 рр.
Життєвий шлях В. О. Варфалюка став зразковим для його сина — Вадима Володимировича. Він — випускник економічного факультету ЛНАУ, працює заступником директора агрокорпорації «Крупець».

Логос Україна      << Василенко Василь Миколайович      [ зміст ]      Веклин Михайло Тимофійович >>