ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Веклин
Михайло Тимофійович

Голова Комісії з питань праці та соціального
захисту населення, член асоціації фермерів
Сокальського району Львівської області


Випускник факультету механізації
сільського господарства (1984 р.)


Після збирання цукрових буряків

Огляд сходів пшениці
Народився 9 червня 1957 р. у с. Хоробрів Сокальського району Львівської області. Батьки, Тимофій Михайлович та Параскевія Іванівна, усе життя пропрацювали у колгоспі «Україна» (батько — механізатором, а мати — робітницею у польовій бригаді).
У 1979 р., вирішивши, за прикладом батьків, долучитися до праці на землі, став студентом факультету механізації сільського господарства. Після закінчення інституту працював завідувачем ремонтної майстерні, потім — головним інженером у колгоспі «Україна».
Прагнучи стати самостійним господарем і працювати на власній землі, Михайло Тимофійович створив фермерське господарство на 40 га орної землі. Він придбав у кредит трактор, зерновий комбайн та інше землеробське знаряддя. Із часом справа розширилася.
Наразі господарство займає 500 га землі, де утримується близько сотні голів великої рогатої худоби і стільки ж свиней, на полях вирощують зернові культури, ріпак, цукрові буряки, кукурудзу. Усім цим опікуються 20 найманих робітників.
Михайло Веклин — депутат Сокальської районної ради двох скликань (IV і V), голова Комісії з питань праці та соціального захисту населення, член асоціації фермерів Сокальського району. Він досі підтримує тісні зв’язки з університетом: бере участь у конференціях, звертається по консультації, із теплотою згадує студентські роки: «Пам’ятаю, як після закінчення девятимісячних підготовчих курсів ми усією групою вирішили відсвяткувати цю подію у парку поруч з інститутом. Звісно, не обійшлося без галасу — почали співати пісню «Там під Львівським замком» і так захопилися, що наш куратор попросив співати тихіше. Це був 1979 р. А наприкінці п’ятого курсу нам ніяк не вдавалося пройтися із дзвоником студентським містечком, бо один за одним помирали генеральні секретарі й у країні оголошували траур».
Михайло Тимофійович виховав двох дітей. Донька Ірина працює у приватній фірмі юридичним консультантом. А син Ігор закінчив економічний факультет Львівського національного аграрного університету (спеціальність — менеджмент організації) і пішов батьківським шляхом — створив фермерське господарство «Хоробрівське».
Присвятивши життя улюбленій справі, Михайло Веклин уважає, що всього потрібно досягати важкою працею і покладатися лише на власні сили.

Логос Україна      << Варфалюк Володимир Олександрович      [ зміст ]      Верещинський Роман-Богдан Андрійович >>