ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Гвоздянський
Павло Іванович

Заступник голови Хустської районної ради.
Заслужений працівник сільського господарства

Випускник факультету механізації
сільського господарства (1977 р.)

Народився 1 січня 1950 р. у с. Бедевля, що на Тячівщині Закарпатської області. Після отримання атестату про середню освіту в 1967 р. закінчив курси водіїв. Протягом служби в армії Павло Іванович працював у відділі ремонту техніки. Тут він уперше зацікавився технікою на професійному рівні, що й визначило його майбутню професію. Після демобілізації працював автомеханіком у Тячівському райоб’єднанні «Сільгосптехніка». В 1972 р. вступив на перший курс факультету механізації сільського господарства Львівського сільськогосподарського інституту.
«Навчання на факультеті дало можливість вивчити, як правильно, раціонально вести сільськогосподарське виробництво, — згадує Павло Іванович. — Робота на кафедрі механізації тваринницьких ферм та захищений диплом під керівництвом завідувача кафедри й декана факультету, кандидата технічних наук В. В. Герасимчука (нині покійного) стали визначальними в моїй долі».
У 1977 р. після закінчення інституту П. І. Гвоздянський працював інженером у Тячівській райсільгосптехніці, а в 1978 р. переведений заступником керівника з механізації тваринницьких ферм Хустської райсільгосптехніки (там щойно завершилося будівництво нової станції). Тут Павло Іванович створював робочі відділи з ремонту, обслуговування фермерського обладнання та комплексну механізацію на фермах району.
У лютому 1981 р. обраний заступником голови правління колгоспу ім. Леніна с. Бороняво, де будували молочнотоварну ферму на 800 голів. У травні 1982 р. призначений начальником управління сільського господарства Хустського райвиконкому, з часом обійняв посаду заступника голови. Разом з однодумцями вирішував питання соціального розвитку населених пунктів та продовольчої програми в галузях рослинництва, садівництва, тваринництва.

На семінарі з вивчення інтенсивних
технологій сільського господарства
У червні 1986 р. обраний першим секретарем Хустського райкому Компартії України. За період роботи на посаді першого секретаря відповідав також і за будівництво закладів освіти, культури, налагодження інфраструктури доріг.
З 1991 по 2007 р. працював головою правління АТ «Сільгосптехніка», а з 2007 р. призначений заступником голови Хустської районної державної адміністрації.
У листопаді 2010 р. обраний заступником голови Хустської районної ради VІ скликання. Двічі був депутатом Закарпатської обласної ради та п’ять разів — депутатом Хустської районної ради.
Вірною супутницею Павла Івановича, яка підтримує і поділяє його погляди, стала дружина Олена, котра працює у школі заступником директора з навчально-виховної роботи. Син Сергій пішов батьковим шляхом — закінчив економічний факультет Львівського аграрного університету у 2005 р., сьогодні працює головою правління АТ «Сільгосптехніка».
За самовіддану працю на різних посадах отримував грамоти, відзнаки місцевих органів влади. В 2009 р. указом Президента України П. І. Гвоздянському присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства».
Протягом життя Павло Іванович керується принципом: «Не бути осторонь від суспільного життя».

Логос Україна      << Гарасим Петро Миколайович      [ зміст ]      Гевак Юліан Іванович >>