ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Гевак
Юліан Іванович

Директор ТзОВ «Флора ГОТІ центр»
та ПП «Агролеон-Захід» (Львів)


Випускник факультету механізації
сільського господарства (1983 р.)

Народився 13 жовтня 1959 р. у с. Цумань Ківерського району Волинської області. Батьки, Іван Львович та Марія Костянтинівна, — пенсіонери, які все життя самовіддано працювали на полях району.
У 1976 р. Юліан закінчив Нестерівську (тепер м. Жовква) середню школу, де відзначився як активний спортсмен. Із часом свій ентузіазм і енергію вкладав у роботу. Працював робітником І-го розряду на хвойно-вітамінній установці Нестерівського лісгоспзагу. З березня 1978 р. він — працівник галантерейного цеху у с. Смереків Нестерівського райпобуткомбінату.
У вересні 1978 р. Юліан Іванович став студентом першого курсу Львівського сільськогосподарського інституту за спеціальністю «Інженер-механік сільського господарства». В 1983 р. отримав диплом інженера-механіка сільського господарства. Дипломний проект він виконував на кафедрі «Трактори і машини».
За результатами навчання на військовій кафедрі інституту в 1983 р. Ю. І. Гевак був атестований офіцером Збройних сил Радянського Союзу і переведений у запас.
Після закінчення інституту із грудня 1983 р. Юліан Іванович працював головним інженером у колгоспі «Правда» Яворівського району Львівської області. У грудні 1985 р. переїхав до с. Жобрим Рівненського району Рівненської області. Із 1986 р. — головний інженер у колгоспі ім. Енгельса Рівенського району.

У 1989 р. Ю. І. Гевак повернувся на Львівщину. З січня 1989 р. по лютий 1994 р. працював на різних посадах на агропромисловому комбінаті «Нестеров»: начальник диспетчерсько-інформаційної служби, головний спеціаліст групи з комерції та підсобних промислів, заступник генерального директора з переробки, реалізації зовнішніх зв’язків та комерції, директор комерційного центру агропромислового комбінату «Нестеров».
З лютого 1994 р. Юліан Іванович очолив аграрний науково-впроваджувальний центр МП «Агроцентр» у м. Жовква, протягом 1999–2002 рр. був заступником генерального директора з торгівлі, а згодом — з виробництва у ВАТ «Інформаційно-ресурсний центр Львівського АПК».
З лютого 2002 р. обіймає посаду заступника генерального директора ТзОВ «Агролан», а з січня 2003 р. керує ТзОВ «Земельний центр». З 2006 р. Юліан Іванович — директор ТзОВ «Флора ГОТІ центр», а з 2008 р. очолює одночасно і ПП «Агролеон-Захід».
Ю. І. Гевак має талант філолога: добре знає польську, німецьку, англійську, російську мови. Крім того, захоплюється садівництвом, мисливством та рибальством.
Разом із дружиною Тетяною Степанівною Юліан Іванович виховав двох синів — Любомира та Івана, які продовжують батьківську справу. Старший, Любомир, навчався на факультеті економіки сільського господарства, а Іван ще навчається на факультеті агротехнології й екології Львівського національного аграрного університету.

Логос Україна      << Гвоздянський Павло Іванович      [ зміст ]      Горбовий Артур Юліанович >>