ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Грещук (Костків)
Галина Ігорівна

Директор

Доцент

Народивлася 18 травня 1980 р. у с. Пісочна Миколаївського району Львівської області в сім’ї Ігоря Йосиповича та Наталії Теодорівни Костків.
На вибір професії Галини вплинула праця на землі змалечку, любов до природи неподалік р. Дністер та наставництво прадіда Миколи Андрійовича Більського. Велику роль відіграли також учителі Пісочнянської загальноосвітньої середньої школи (сьогодні — Черницька загальноосвітня середня школа), які привили учням любов до навчання та праці.
Відтак у 1997 р. вступила на землевпорядний факультет Львівського аграрного університету. Брала активну участь у конференціях, які проходили в університеті та в інших навчальних закладах, у міжвузівській олімпіаді із землевпорядкування та геодезії, в якій посіла друге призове місце. Проходила практику з іншими студентами в Англії та Німеччині й перейняла багато цікавого.
У 2003 р. Галина Грещук закінчила університет із відзнакою і вступила в магістратуру, де продовжувала наукову роботу. Після занять в університеті працювала на приватному підприємстві, здобуваючи практичний досвід, спілкуючись із замовниками щодо проблем, пов’язаних з оформленням прав на землю. Магістерську роботу із землевпорядкування та оцінки землі виконувала під контролем свого наукового керівника, доктора економічних наук, професора кафедри земельного кадастру Михайла Григоровича Ступеня, успішно захистила її та отримала диплом із відзнакою.
Г. Грещук як молодого фахівця й відповідального та старанного науковця прийняли на роботу на кафедру земельного кадастру Львівського державного аграрного університету. Паралельно вона вступила в аспірантуру на заочне відділення і почала працювати над кандидатською дисертацією під керівництвом М. Г. Ступеня. Опрацювавши протягом кількох років великий обсяг матеріалу та здійснивши необхідні наукові дослідження, Галина Ігорівна завершує підготовку своєї роботи до захисту.
Працюючи над дисертаційним дослідженням, вона відкрила для себе багато нової та цікавої інформації, пройшла базову підготовку з оцінки земельних ділянок, стажування на підприємстві протягом року, успішно склала іспит з експертної грошової оцінки земельних ділянок та отримала кваліфікаційне свідоцтво оцінювача. Галина Ігорівна із вдячністю згадує досвідчених та висококваліфікованих викладачів, котрі вміють цікаво і доступно прочитати лекцію та провести практичну роботу. Серед них: д. е. н., професор Дмитро Іванович Гнаткович, д. е. н., професор Ступень Михайло Григорович, д. е. н., професор А. Я. Сохнич, к. е. н., доцент О. Я. Микула, к. е. н., доцент Р. Й. Гулько, к. е. н., доцент О. Ф. Ковалишин.
У 2005 р. Г. І. Грещук заснувала та очолила власне підприємство, що спеціалізується на виготовленні документів, які засвідчують право власності та користування землею. Кваліфіковані фахівці організації допомагають людям вирішувати проблеми, пов’язані з оформленням документації, консультують їх щодо земельного законодавства. Кожен день часом нелегкої роботи з людьми — цікавий і насичений різними важливими питаннями, відповіді на які потрібно шукати у земельному та інших видах законодавства, постійно працюючи над підвищенням свого фахового рівня.
Паралельно із кар’єрним зростанням Галина Ігорівна створила міцну сім’ю — разом із чоловіком Іваном виховує сина Богдана.

Логос Україна      << Горбовий Артур Юліанович      [ зміст ]      Грабар Микола Богданович >>