ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Клебан
Дмитро Романович

Директор Вишнянського коледжу
Львівського національного аграрного університету


Випускник економічного факультету (1974 р.)

Народився 10 листопада 1951 р. у с. Хлівчани Сокальського району Львівської області. Після закінчення школи в 1968 р. Дмитро Романович розпочав свою професійну діяльність з обліковця рільничої бригади колгоспу ім. І. Франка Сокальського району. Робота вимагала поглиблення економічних знань, тому в 1969 р. він вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на економічний факультет. Завершивши навчання в 1974 р., працював головним економістом колгоспу «Нове життя» Перемишлянського району. Через рік перейшов на викладацьку роботу у Крукеницький сільськогосподарський технікум.

Головний корпус Вишнянського коледжу
Протягом життя Д. Р. Клебан вдало поєднував роботу викладача із виробництвом, взаємно доповнюючи досвід теорії та практики. Так протягом 1983–1987 рр. він працював головним економістом Вишнянського радгоспу-технікуму. З 1987 р. повернувся до викладання, цього разу в Львівській обласній школі управління сільського господарства. В активній професійній роботі Дмитра Романовича була і практика адміністративного керування. Впродовж 1994–1997 рр. він обіймав посаду заступника голови Городоцької райдержадміністрації. Набутий практичний та педагогічний досвід дав можливість Дмитру Романовичу в 1997 р. очолити і професійно керувати Вишнянським коледжем Львівського національного аграрного університету.
Незважаючи на всі обов’язки керівника навчального закладу, Д. Р. Клебан — активний громадський діяч, депутат Городоцької районної ради двох скликань. Крім того, він є ініціатором заснування газети «Аудиторія», зумів налагодити контакти з навчальними закладами Чехії, Словаччини, Польщі. Нагороджений відзнакою «Знак пошани».
Дмитро Романович не лише директор, педагог, а й чудовий чоловік, тато, дідусь. Його сім’я стає династією економістів. Життєва та професійна діяльність батька стала зразком наслідування для доньок — Галини та Оксани. Вони також закінчили економічний факультет Львівського національного аграрного університету. Дмитро Романович має чотирьох онуків, можливо, також майбутніх економістів.

Логос Україна      << Грабар Микола Богданович      [ зміст ]      Комар Петро Панасович >>