ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Крупніцький
Володимир Григорович

Засновник-директор приватного
підприємства «Агрофірма «Медобори»
Тернопільського району


Випускник факультету механізації (1979 р.)

Народився 4 квітня 1951 р. у с. Піщане Зборівського району Тернопільської області в селянській багатодітній родині. Після закінчення восьмирічної школи в 1966 р. вступив до Золочівського сільськогосподарського технікуму за спеціальністю «Механізація», який закінчив із відзнакою в 1970 р.
Після навчання в технікумі працював інженером-механіком Воловецького райоб’єднання «Сільгосптехніка» у Закарпатській області. З 1970 по 1972 р. проходив службу в Радянській армії в Азербайджані. Після повернення з 1972 по 1974 р. Володимир Григорович працював головним механіком колгоспу «Правда» Зборівського району.
У 1974 р. В. Г. Крупніцький вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на факультет механізації, який у 1979 році закінчив із відзнакою. Під час навчання в інституті став випускником факультету громадських професій із профілю лектор-пропагандист, згодом із лекціями їздив у навчальні заклади (училища, школи) Львівської області.
«З особливою приємністю згадую роки навчання в Дублянах, де на досвіді переконався, що сумлінне навчання в майбутньому повертається сторицею, — говорить Володимир Григорович. — І донині у пам’яті заняття з таких предметів: «Нарисна геометрія», «Теоретична механіка», «Опір матеріалів», «Теорія машин та механізмів», «Деталі машин» й інші. З особливою теплотою пригадую настанови викладачів А. Б. Драпкіна, Г. Д. Осики, О. Д. Самковича, І. М. Чернова та нашого куратора Р. Ю. Пацюка».
В. Г. Крупніцький нагороджений знаком ЦК ВЛКСМ «За відмінне навчання». В 1979 р. від університету він отримав направлення в аспірантуру. Проте за сімейними обставинами змушений був іти на виробництво. Так у 1979 р. працював головним інженером колгоспу ім. ХХІІІ з’їзду КПРС у Тернопільському районі. В 1988 р. обраний головою колгоспу «Іскра» Тернопільського району, де працював до 1992 р.
У 1992 р. Володимир Григорович став керівником селянської спілки «Медобори», яку в 1997 р. було реформовано в ТзОВ «Медобори». У січні 2002 р. він заснував приватне підприємство «Агрофірма «Медобори», яким керує і сьогодні.
Підприємство займається виробництвом сільськогосподарської продукції рослинництва та тваринництва, її часткової переробки та реалізації і є одним із провідних у Тернопільській області. За вагомі успіхи у виробництві в 2004 р. агрофірма нагороджена почесним дипломом «Провідне підприємство України». У 2007 р. за впровадження ефективних технологій і передових методів організації праці агрофірма відзначена Почесною грамотою Міністерства аграрної політики України, а також отримала диплом «Лідер агропромислового комплексу — 2007».
Указом Президента України в 2001 р. Володимиру Григоровичу присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сільського господарства України», він нагороджений «Знаком пошани» Міністерства аграрної політики України (2003) та вищою відзнакою Фонду міжнародних премій — орденом Миколи Чудотворця ІІ ступеня (2008).
Супутниця життя Володимира Григоровича — дружина Таїса Миколаївна — також випускниця Львівського сільськогосподарського інституту, економічного факультету (1978). Нині вона — начальник відділу обласного казначейства.
Упродовж активного життя, сповненого працею, В. Г. Крупніцький сформував основне кредо, яким керується щодня: «Жити просто, очікувати мало, віддавати багато».

Логос Україна      << Кривокульський Володимир Васильович      [ зміст ]      Кульчицький Богдан Васильович >>