ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Кульчицький
Богдан Васильович

Директор
ДП «Львівський науково-дослідний
та проектний інститут землеустрою»


Випускник землевпорядного
факультету (1984 р.)

Народився 8 травня 1962 р. у с. Мельна Рогатинського району Івано-Франківської області. Ще у шкільні роки поштовхом до вибору майбутньої професії Богдана Васильовича стала його участь у топографічній зйомці для будівництва меліоративних систем.
У 1979 р. він вступив до Львівського сільськогосподарського інституту. Після закінчення вишу свою трудову діяльність розпочав інженером-землевпорядником Львівського філіалу інституту «Укрземпроект», працював заступником начальника Городоцького районного відділу земельних ресурсів, начальником кількох відділів Львівського обласного управління земельних ресурсів, нині — керівник ДП «Львівський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою». Інститут розробляє: пропозиції щодо методичного забезпечення проведення земельної реформи в Україні, здійснення моніторингу землі, введення земельного кадастру, землеустрою; проекти землеустрою щодо встановлення і зміни меж адміністративно-територіальних утворень та встановлення (відновлення) їх меж на місцевості; загальнодержавну і регіональну програму використання та охорони земель; проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок тощо.
Своїй сформованій життєвій позиції Богдан Васильович завдячує передовсім вишу та викладачам.
«Мудрість управління — це отримані знання та набутий досвід. Тому роль університету в моєму житті є визначальною, — переконаний Богдан Кульчицький. — Я завжди із вдячністю згадую рідний виш, особливо Я. І. Лютого — тодішнього декана факультету. І сьогодні Богдан Васильович підтримує зв’язок із університетом, надає йому консультації у землевпорядному профілі.
Одночасно Богдан Васильович бере активну участь у громадському житті країни. В кінці 80-х — на початку 90-х років він підтримував організації «Товариство Лева», «Товариство української мови імені Т. Г. Шевченка», Народний рух України.
У середині 90-х рр. Б. В. Кульчицький став одним із засновників Городоцької районної організації НДП, був учасником подій на майдані Незалежності 2004 року.
«Я ніколи не стояв осторонь державотворчих процесів. Брав безпосередню участь в обговоренні та написанні законодавчих актів, зокрема Земельного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування», Адміністративно-процесуального кодексу в частині врегулювання земельних відносин; був і залишаюся учасником підготовки законодавчих і нормативно-правових та підзаконних актів земельної реформи», — коментує Б. В. Кульчицький.
Разом із дружиною Богданою Михайлівною він виховує двох синів. Дружина — також випускниця землевпорядного факультету 1987 р.
За самовіддану працю Богдан Васильович нагороджений нагрудним знаком Держкомзему України «Почесний землевпорядник України». У 2009 році інститут визнано «Підприємством року», а Б. В. Кульчицького — «Керівником року».
Богдан Васильович протягом життя обрав для себе кредо — біблійний вислів, яке спонукає до усвідомленої роботи справи, великої відповідальності: «Зніми черевики, бо ти стоїш на святій Землі...».Логос Україна      << Крупніцький Володимир Григорович      [ зміст ]      Курпіль Михайло Теодозійович >>