ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Петрівський
Микола Михайлович

Начальник Комунального підприємства
Львівської обласної ради «Стрийське
міжрайонне бюро технічної інвентаризації»


Випускник землевпорядного (1991 р.)
та економічного (1994 р.) факультетів

Народився 11 березня 1959 р. у с. Бусовисько Старосамбірського району Львівської області у сім’ї Михайла Миколайовича та Нелі Миколаївни Петрівських.
У 1985 р. Микола Михайлович став студентом Львівського сільськогосподарського інституту, який успішно закінчив у 1991 р. Згодом вирішив здобути другу вищу освіту, цього разу економічну, і знову вступив до рідного інституту.
Сьогодні Микола Петрівський підтримує зв’язок із випускниками університету, з кафедрою земельного кадастру та деканом землевпорядного факультету Михайлом Григоровичем Ступенем. Колишній студент Львівського сільськогосподарського інституту Микола Михайлович Петрівський залюбки ділиться своїми спогадами: «Хтось сказав, що студентські роки — це золоті роки, і був правий. Кожен рік студентського життя був для мене роком розвитку, нових знань. Згадується перша сесія, безсонні ночі перед іспитами, тиша в аудиторіях та студентські будні в гуртожитку. Як першокурсники ми з цікавістю розглядали та переписували розклад занять. Нові предмети, викладачі, інформація — усе це затягувало у вир студентського життя. Нудьгувати не було часу. На завжди запам’яталися дні кафедр, студента та інші свята. З теплотою згадую викладачів: світлої пам’яті М. Гринюка — викладача із геодезії та картографії, В. Пастернака — декана заочного відділення, Я. Лютого — декана землевпорядного факультету. З великою шаною хочеться сказати багато добрих і теплих слів на адресу М. Г. Ступеня — декана землевпорядного факультету, П. Г. Казміра — професора кафедри земельного проектування, З. П. Флікей — заступника декана землевпорядного факультету, Р. Й. Гулька, В. Г. Кисіля та багатьох інших викладачів».
Трудову діяльність Микола Петрівський розпочав ще до навчання в інституті — у Прикарпатському БМУ з 1974 р., потім служба в армії, робота у ПМК-5 в Івано-Франківську. З вересня 1980 р. працював у Стрийському МБТІ, у січні 1987 р. став головним інженером, а з березня 1999 р. — начальником бюро. Основними напрямами діяльності Стрийського МБТІ є виконання в містах обласного підпорядкування Стрий, Новий Розділ, Моршин та населених пунктах Стрийського, Жидачівського, Сколівського і Миколаївського районів Львівської області робіт із технічної інвентаризації, паспортизації, оцінки, реєстрації прав власності на об’єкти нерухомого майна.
У своїй щоденній роботі М. М. Петрівський співпрацює з органами місцевого самоврядування чотирьох адміністративних районів Львівської області (Стрийського, Жидачівського, Сколівського та Миколаївського), є депутатом Стрийської районної ради трьох скликань. З 1998 р. очолює постійну комісію з питань законності, правопорядку та депутатської етики Стрийської районної ради.
За роки плідної професійної діяльності Микола Михайлович нагороджений дипломом «Кращий керівник» в акції газети «Все про бухгалтерський облік» (2003), почесною відзнакою «Топ-менеджер України» в номінації «Оперативне й ефективне управління підприємством» (м. Київ, 2005), дипломом і нагрудним знаком лауреата загальноукраїнського рейтингу професійних досягнень «Лідер України» (м. Київ, 2007), дипломом та нагрудним знаком «Зірка пошани» (м. Київ, 2009), а також численними грамотами й подяками.
Життєве і професійне кредо Миколи Петрівського — «Не створювати проблеми, а шукати шляхи їх вирішення». Успішно його реалізовувати допомагають сформовані ще в юності принциповість, самодисципліна, вимогливість до себе і до колег по роботі.
Вільний від роботи час він проводить зі своєю сім’єю, любить подорожувати, плавати, грати в шахи.
Разом із дружиною Любою виростили трьох дітей: двох синів, які мають уже власні сім’ї, і доньку, якою й зараз продовжують опікуватися.
Ще багато корисних і добрих справ планує зробити Микола Петрівський. Він завжди каже: «Людина зобов’язана постійно вчитися, підвищувати свій інтелектуальний і професійний рівень, рухатися вперед разом із часом і тим самим приносити користь суспільству».

Логос Україна      << Мельничук Тарас Васильович      [ зміст ]      Пудлик Юрій Йосипович >>