ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Пудлик
Юрій Йосипович

Голова
Козівської районної
державної адміністрації


Випускник агрономічного факультету (1994 р.)

Народився 6 квітня 1972 р. у смт Козова Тернопільської області. Батько — Йосип Дем’янович — працював головним агрономом на Козівському цукровому заводі, мати — Мирослава Михайлівна — лікар-терапевт Козівської ЦРКЛ, нині пенсіонерка. Наслідуючи життєвий шлях батька, Юрій Йосипович свідомо обрав професію агронома, тому й вступив до аграрного університету.

З М. М. Погайдаком, головою Козівської
районної ради на фестивалі стрілецької та
повстанської пісні «На хвилях корси»

Творчий вечір Г. Й. Стадник
«Львівський аграрний університет дав путівку в життя: навчив розуміти світ рослин, любити землю, вміло та результативно господарювати, в рідному виші я навчився головної життєвої мудрості — спілкуватися з людьми, — згадує Юрій Йосипович. — Найбільше запам’ятався перший місяць практики на кафедрі селекції, коли я зібрав картоплі більше, ніж будь-коли у житті».
Після закінчення вишу з 1994 по 2005 р. працював на Козівському цукровому заводі Тернопільської області на посадах: агроном-технолог, мікробіолог, головний агроном, заступник генерального директора з сировини, начальник відділення з виробництва сільськогосподарської продукції, де обробляли 3000 га земель.
З 2005 по 2008 р. Юрій Йосипович працював генеральним директором ТОВ «Борщів-цукор». У серпні 2008 р. призначений заступником голови Козівської районної державної адміністрації Тернопільської області, а з вересня 2008 р. — її головою.
Юрій Йосипович — активний громадський діяч, небайдужий до благоустрою району. З 2006 по 2009 р. був обраний депутатом Козівської районної ради V скликання, з 2009 р. став депутатом Тернопільської обласної ради.
Сьогодні Ю. Й. Пудлик підтримує дружні й ділові стосунки з випускниками університету, з деканом агрономічного факультету Петром Даниловичем Завірюхою, бере участь у зустрічах із випускниками рідного вишу.
Професія Юрія Йосиповича визначила і його хобі — захоплення садівництвом: у 2008 році заклав 1 га саду. Догляд за ним приносить неабияке задоволення. У своєму садку агроном запроваджує інтенсивні технології.
Соратницею в житті Юрія Йосиповича стала його дружина Марія Петрівна. Вони виховують двох доньок — Наталію та Олесю.
Завдяки своїй працьовитості, допитливості, сміливості Юрій Пудлик переконався, що у професійному житті важлива передовсім порядність у стосунках із людьми. Не випадково його життєве кредо звучить так: «Шануй людей, коли крокуєш вгору, бо стрінеш їх, як сходитимеш вниз».

Логос Україна      << Петрівський Микола Михайлович      [ зміст ]      Порошенко Олексій Іванович >>