ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Рак
Ігор Васильович

Генеральний директор
спільного українсько-польського
підприємства ТзОВ «ЕТРУС»


Член наглядової ради університету

Народився 25 листопада 1959 р. у Львові. Трудову діяльність розпочав у 1976 р. на Львівському виробничому об’єднанні ім. 50-річчя Жовтня на посаді фрезерувальника.
Упродовж 1979–1982 рр. навчався у Львівському технікумі громадського харчування, за фахом — технік-технолог. Згодом працював у готельному комплексі «Інтурист» у Львові на посаді заступника завідувача виробництва ресторану (до 1985 р.)
Вищу освіту здобув у Київському торгово-економічному інституті за спеціальністю «Інженер-технолог» (1989).
Протягом 1985–1989 рр. працював завідувачем виробництва на Західній територіальній базі «Імпортторг», а з 1989 р. очолював приватну фірму.
У 1995 р. разом із польськими партнерами заснував Спільне українсько-польське підприємство «Етрус», на якому від першого дня й донині обіймає посаду генерального директора.
Одружений, має двох доньок.
Ігор Васильович тісно співпрацює із Львівським національним аграрним університетом. Як член наглядової ради університету він надає підтримку у справі забезпечення високого рівня розвитку вишу та сприяння навчально-виховному процесу й науковій діяльності університету, налагодження співпраці з навчальними, науковими, виробничими центрами України та інших держав, вирішення питань розвитку його матеріально-технічної бази.
Спільне українсько-польське підприємство «Етрус» працює на ринку харчових продуктів із травня 1995 року. На сьогодні фруктові газовані напої під ТМ «Олімпія» («Апельсиновий Бум», «Лимонадний Джо», «Ситро», «Мультивітамін», «Дон Лимон», «Японська Груша», «Райське Яблуко», «Березовий Гай», «Виноградне Гроно») і ТМ «Фруттела» («Апельсинова», «Вишнева», «Лимонна», «Яблучна», «Тонік», «Цитрус», «Ситро», «Тархун», «Фруттела-Кола») заповнили великий сегмент ринку продукції безалкогольних напоїв у більшості регіонів України, а компанія «Етрус» входить до першої п’ятірки у рейтингу виробників фруктових безалкогольних напоїв. Крім згаданих видів продукції, компанія також виробляє квас — «Домашній», «Хлібний», «Усадєбний», «Соборний» та «Боярський» (майже усі види експортуються до Німеччини та США), а також круп’яні неглазуровані палички без добавок та глазуровані під торговими марками «Бобо» і «Бонні» зі смаками «Шоколад», «Тоффі-Карамель» та «Полуниця».
Головна мета компанії — модернізація виробництва та нарощування об’ємів, розширення регіонів збуту.
СУПП ТзОВ «Етрус» виготовляє продукцію під «private label» (власна торгова марка) як для вітчизняних, так і для закордонних партнерів. На території України підприємство працює через дистрибуційні компанії у вісімнадцяти регіонах.
У Львові та області за рахунок власної дистрибуції продукцію постачають і гуртовим клієнтам, і в роздрібну мережу. У Тернопільській області відкрито регіональне представництво СУПП ТзОВ «Етрус» із метою ефективнішого охоплення гуртової та роздрібної мережі регіонів.
Головна увага на підприємстві приділяється якості продукції. Варто зазначити, що фірма «Етрус» має акредитовану лабораторію — структурний підрозділ підприємства. Спеціалісти лабораторії постійно проводять фізико-хімічний та органолептичний контроль за випуском продукції, що на сьогодні є дуже важливим моментом у якісних показниках напоїв.
Результатом такої діяльності стало нагородження напоїв «Олімпія» дипломом лауреата за перше місце на І Всеукраїнському конкурсі якості 2002 р. та дипломом за перемогу у фіналі Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України — 2004» в номінації «Продовольчі товари».
Крім українського ринку, продукція компанії користується попитом і за кордоном, зокрема в Німеччині, Польщі та Угорщині.Логос Україна      << Порошенко Олексій Іванович      [ зміст ]      Романська Дарія Павлівна >>