ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Сало
Олег Михайлович

Начальник управління
МВС України в Рівненській області.

Генерал-майор міліції

Випускник факультету механізації
сільського господарства (1996 р.)

Народився 1 квітня 1968 р. у м. Нестерів Львівської області. Батьки — Михайло Адамович, будівельник, та Софія Семенівна, вчителька, — стали зразком працелюбності та виховували сина із загостреним почуттям справедливості.
Після школи працював у будівельних бригадах Львівської державної машиновипробувальної станції, був учнем Львівського СПТУ № 21. Із 1986 р. проходив службу в армії.

Урочистості з нагоди святкування 65-ї річниці
перемоги у Великій Вітчизняній війні, м. Рівне

Олег Михайлович у дитячому притулку,
м. Рівне
У 1990 р. вступив до Львівського сільськогосподарського інституту на факультет механізації. Після закінчення університету в 1996 р. вирішив присвятити себе службі в органах внутрішніх справ України. Службу розпочав у 1988 р. з інспектора дорожньо-патрульної служби відділення ДАІ Нестерівського районного відділу внутрішніх справ УВС Львівської області. Протягом 1992–1995 рр. — державтоінспектор міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу ДАІ при Кам’янка-Бузькому районному відділі Управління МВС України у Львівській області. У 1995 р. призначений начальником відділення районного реєстраційно-екзаменаційного відділу ДАІ м. Жовква міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу ДАІ Управління МВС України у Львівській області. З 1998 р. — начальник міжрайонного реєстраційно-екзаменаційного відділу ДАІ Управління МВС України у Львівській області. Через два роки став начальником управління ДАІ Управління МВС України у Львівській області. З 2003 р. обіймав посади від заступника начальника Управління МВС України на Львівській залізниці до начальника Управління МВС України у Львівській області. У 2005 р. став першим заступником начальника Департаменту інформаційних технологій при МВС України. З 2010 р. і до сьогодні — начальник Управління МВС України в Рівненській області.
За сумлінне виконання службових обов’язків О. М. Сало нагороджений низкою нагород та відзнак: нагрудним знаком «За відзнаку в службі» (1998); почесною нагородою командувача військами Західного оперативного командування «Срібний перстень» (2000); нагрудним знаком МВС України «За бездоганну службу» І ст. (2002); відзнакою МВС України «Почесний знак МВС України» (2004); знаком ФСТ «Динамо» — «За заслуги» (2004); медаллю «За сумлінну службу» ІІІ та II ст. (2005, 2009).
У 2010 р. робота Олега Михайловича оцінена багатьма відзнаками, також він нагороджений почесним знаком Української Секції Міжнародної Поліцейської Асоціації «За мужність та професіоналізм» ІІІ ст. (2010), нагрудним знаком «Почесна відзнака УСБУ в Рівненській області», нагрудним знаком ГУ МНС України в Рівненській області «За заслуги», відзнакою Рівненсько-Волинської єпархії УАПЦ — «Орден князя Ярослава Мудрого» І ст., відзнакою Митрополита Київського і всієї України Володимира «Орден преподобного Іллі Муромця», орденом Української Православної церкви Святого Великомученика Георгія Переможця, орденом Святого апостола Андрія Первозванного.
У 2002 р. був обраний депутатом Львівської обласної ради. З 2010 р. — голова федерації самбо в Рівненській області.

Логос Україна      << Романська Дарія Павлівна      [ зміст ]      Сачук Степан Дорофійович >>