ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Старінщак
Галина Остапівна

Головний бухгалтер
Трускавецького
ТзОВ «Санаторій «Карпати»


Випускниця факультету
бухгалтерського обліку (1993 р.)

Народилася 2 червня 1964 р. у с. Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області. Галина Остапівна зростала у родині фінансистів. Її мама — Герій Ярослава Йосипівна — бухгалтер колгоспу «Дружба» Дрогобицького району, а батько — Герій Остап Іванович — працював у торгівельній галузі. Тому визначитися із майбутньою професією їй було зовсім нескладно — приклад успіху батьків був найбільшим стимулом.
«Працювати я почала ще з 15 років, коли закінчила восьмирічку. У той час із великим зацікавленням і захопленням спостерігала, як мама, бухгалтер колгоспу, оперувала цифрами, зводила баланси, та ж так, щоб, як кажуть, комар носа не підточив. І дуже раділа за маму, коли в неї все виходило. Тоді й зародилася думка обрати професію бухгалтера», — згадує Галина Остапівна.

Галина Остапівна — справжня берегиня
сімейного вогнища

Із чоловіком та онукою Катрусею
У 1982 р. вона успішно завершила навчання у Вишнянському радгоспі-технікумі. У 1988 р. вступила до Львівського сільськогосподарського інституту, а в 1993 р. здобула спеціальність «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в сільському господарстві».
«Навчання в інституті зіграло у моєму житті вирішальну роль, незважаючи на те, що було досить складно вчитися, бо саме в цей час виховувала двох маленьких дітей — Наталію та Віталія. Здобуті знання застосовую і сьогодні, завдяки ним змогла професійно зростати і стати головним бухгалтером, — відзначає Г. О. Старінщак. — Нині підтримую зв’язок із багатьма одногрупниками, завжди була серцем із вишем, цікавлюся його життям, радію його успіхам».
Після закінчення інституту почала працювати бухгалтером у колгоспі «Перше Травня» у с. Волоща Дрогобицького району. Через рік перейшла на посаду економіста в управління сільського господарства Дрогобицького району. З жовтня 1989 р. працює у санаторії «Карпати», спочатку на посаді заступника головного бухгалтера, а з 2003 р. стала головним бухгалтером.
Г. О. Старінщак — активна учасниця громадського життя м. Трускавця. Вона входить до місцевої Громадської ради при ДПІ, де вирішують проблеми платників податків.
У вільний від роботи час Галина Остапівна із задоволенням працює на грядках, саджає улюблені матусині квіти — георгіни, гладіолуси. Любить читати цікаву українську історичну літературу та подорожувати з чоловіком Богданом визначними місцями України та Європи.
Галина Остапівна щаслива з того, що має гарну сім’ю. Вона з радістю допомагає чоловіку Богдану у підприємницькій діяльності. Донька Наталя — студентка медичного університету. Син Віталій продовжив династію фінансистів, нині працює бухгалтером у санаторії під керівництвом матері. Найбільше щастя для Галини Остапівни — онучка Катруся.
Весела, справедлива і життєрадісна вдача Галини Остапівни допомагає їй бути корисною людям, адже невипадково її життєвий принцип — творити добро.

Логос Україна      << Сич Зеновій Деонизович      [ зміст ]      Тимосевич Валентин Станіславович >>