ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Тимосевич
Валентин Станіславович

Керівник відділу землевпорядкування,
оцінки земель та судової експертизи
Хмельницького бюро технічної
інвентаризації


Випускник землевпорядного
факультету (2000 р.)

Народився 23 лютого 1978 р. у м. Полонне Хмельницької області. Батько, Станіслав Петрович, — працівник загальноосвітньої школи, а мама, Олена Олександрівна, — методист Полонської районної бібліотеки.
Обираючи свою майбутню спеціальність, Валентин Станіславович навіть не уявляв, що таке землевпорядкування, але послухав поради батьків і в 1995 р. вступив до Львівського аграрного університету саме на цей факультет.
Сьогодні його випускник переконаний, що завдяки університету знайшов найкращих друзів, з якими підтримує родинні зв’язки, а також найголовніше у своєму житті — єдине кохання та найкращу дружину, яка є його вірним другом та соратником.
Загалом про роки навчання в інституті лишилося чимало спогадів. Це й участь у КВК, і ґрунтознавча практика у горах, і поїздки на футбольні матчі Ліги чемпіонів до Києва, й організація культурних заходів під час профспілкової діяльності, а також створення громадської організації «Молоді ініціативні фермери», відвідування оперного театру, подорожі Львовом. Пригадуються також захисти курсових робіт та проектів у «надзвичайно стислі терміни», виконання та захист дипломного проекту... А результатом цього бурхливого студентського життя став диплом із відзнакою.
Після закінчення університету в 2000 р. В. С. Тимосевич працював за направленням у Хмельницькому філіалі інституту «Укрземпроект» на посаді провідного спеціаліста. А з 2002 р. перейшов на роботу до Хмельницького бюро технічної інвентаризації, де створив і очолив відділ землевпорядкування, оцінки земель та судової експертизи.

Із дружиною Віталією
та донькою Соломією
У 2003 р. він здобув кваліфікацію оцінювача земель і захистив кваліфікацію судового експерта із правом проведення будівельно-технічних експертиз за спеціальністю «Розподіл земель та визначення порядку користування земельними ділянками, оцінка земельних ділянок; дослідження об’єктів нерухомості; визначення оціночної вартості будівельних об’єктів».
Маючи велике бажання поглибити свої знання й розширити професійний світогляд, Валентин Станіславович протягом 2007–2009 рр. навчався у Вінницькому національному технічному університеті, де здобув другу вищу освіту за спеціальністю «Цивільне та промислове будівництво». Водночас у 2008 р. він отримав кваліфікацію оцінювача за напрямом «Оцінка об’єктів у матеріальній формі».
Зараз В. С. Тимосевич займається підприємницькою діяльністю у сфері землевпорядкування і є громадським діячем. Завдяки університетській освіті він досяг активної життєвої позиції у суспільстві й докладає багато зусиль для розбудови Української держави. Протягом 2001–2006 рр. очолював Хмельницьку міську організацію Народного Руху України, а з 2004 р. є головою Хмельницького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Ліга оцінювачів земель».
Валентин Тимосевич має чимало захоплень: лижний спорт, футбол, з десяти років займається пішохідним гірським туризмом, пройшов Українські Карпати та Кримський хребет, мріє підкорити Гімалаї. Щопонеділка протягом багатьох років із друзями відвідує сауну.
Та найбільше захоплення в житті Валентина Станіславовича — це його донечки: п’ятирічна Софійка і дворічна Соломійка, яких йому подарувала кохана дружина. Віталія Павлівна — також випускниця Львівського аграрного університету (заочно навчалася на землевпорядному факультеті у 1996–2002 рр.).
Студентом цього вишу був дідусь Віталії — Володимир Павлович Коваль (закінчив агрономічний факультет у 1958 р.), її сестра Олеся Попович (у 2010 р. отримала диплом за спеціальністю «Землевпорядкування і кадастр»). Племінник Віталій також здобуває фах землевпорядника в цьому ж університеті.
Валентин Тимосевич упевнений, що єдиною перепоною для здійснення завтрашніх планів є сьогоднішні сумніви. Професіоналізм, професіоналізм і ще раз професіоналізм у всіх сферах діяльності — це його незмінне життєве кредо.

Логос Україна      << Старінщак Галина Остапівна      [ зміст ]      Товт Михайло Йосипович >>