ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Товт
Михайло Йосипович

Директор Західного казенного
підприємства пробірного контролю


Випускник факультету механізації
сільського господарства (1989 р.)

Народився 17 листопада 1964 р. у с. Завидове Мукачівського району Закарпатської області. Батьки — Павліна Андріївна та Йосип Йосипович Товти — дали життя п’ятьом дітям. Зростаючи у багатодітній родині, Михайло з раннього віку відчував відповідальність за неї, котру з часом виніс і в доросле життя.
Восьмирічну освіту здобув у рідному селі, а середню — в с. Залужжя в 1982 р. Відразу після закінчення школи почав працювати учнем слюсаря в мотороремонтному цеху Мукачівського РТП (ремонтно-технічне підприємство). У цьому ж році вступив до Львівського сільськогосподарського інституту. Навчання у виші Михайло Йосипович свідомо перервав задля служби в армії (1983–1985), яку він проходив у радянських військах у Німеччині. Після завершення служби повернувся на навчання і в 1989 р. отримав спеціальність інженера-механіка сільського господарства.
З 1986 по 1990 р. Михайло Йосипович працював заступником секретаря комітету комсомолу Львівського сільськогосподарського інституту, а згодом — інструктором обласного штабу будівельних загонів Львівського обкому комсомолу.
Упродовж 1992–1998 рр. працював інструктором відділу в Асоціації учнівської молоді України. Водночас зайнявся бізнесом у Києві та Львові.
У 1998 р. став головою правління АТЗТ «Інтерпортсервіс». У 1999 р. — обраний виконавчим директором СП ТзОВ «Автопорт Інтер Порт Сервіс».
У 2002 р. М. Й. Товт повернувся на державну службу помічником-консультантом народного депутата України. У 2003 р. вступив на юридичний факультет Львівського інституту внутрішніх справ, який закінчив у 2005 р.
Михайло Йосипович — активний громадський діяч. Із вересня 2003 р. працював заступником керівника виборчого штабу «Наша Україна» в Закарпатській області, а з жовтня 2004 р. — по Закарпатському виборчому округу № 74. Михайло Товт брав участь у «помаранчевій революції» 2004 р.
У березні 2005 р. переведений першим заступником начальника на Львівську митницю, згодом почав виконувати обов’язки начальника, а з 2006 р. — заступник начальника Західної регіональної митниці. У березні 2007 р. призначений начальником цієї митниці. З листопада 2007 р. по серпень 2008 р. — заступник голови державної митної служби — начальник Західної регіональної митниці. З 2008 р. і до сьогодні працює директором Західного казенного підприємства пробірного контролю.
Вірною порадницею в житті для Михайла Йосиповича стала дружина Тетяна — лікар-реаніматолог Львівського обласного пренатального центру. Разом виховують двох дітей-школярів — сина Юрія та доньку Вікторію.

Логос Україна      << Тимосевич Валентин Станіславович      [ зміст ]      Устич Василь Іванович >>