ЛьвІвський нацІональний аграрний унІверситет. ЛІтопис випускникІв
 Фецович
Юрій Романович

Директор ТОВ «Укрполреставрація»

Випускник факультету механізації
сільського господарства (1985 р.)


Відпочинок у Хорватії із другом
А. В. Маціпурою — генеральним директором
Національного заповідника «Замки Тернопілля»

У родинному колі
Народився 3 червня 1962 р. у м. Збараж Тернопільської області в сім’ї Романа Миколайовича та Орести Йосипівни.
У 1980 році вступив на факультет механізації сільського господарства у Львівський сільськогосподарський інститут. Після закінчення у 1985–1989 рр. Юрій Романович працював завідувачем машинного двору колгоспу імені Богдана Хмельницького у Збаразькому районі. У 1989–1992 рр. обіймав посаду другого секретаря Збаразького райкому комсомолу, а згодом — провідного спеціаліста Збаразького райвиконкому. У 1992 р. був агрономом ВАТ «Зоря» с. Зарубинці Збаразького району, а згодом протягом семи років (1992–1999) працював завідувачем бази сировини Зарубиньського спиртзаводу Збаразького району. Упродовж 1999–2008 рр. Юрій Фецович був головою правління ВАТ «Збаразький тепличний комбінат», а у 2008 р. очолив ТОВ «Укрполреставрація», яке займається відбудовою і реставраційними роботами замків Тернопілля, зокрема Збаразького та Скалатського, палацу Вишневецьких у смт Вишнівці та іншими будівельно-монтажними роботами.
Як директор ТОВ «Укрполреставрація» Ю. Р. Фецович займається громадською діяльністю, організовуючи надання допомоги малозабезпеченим і хворим людям, а також здійснює підтримку будівництва культових споруд.
Багато в чому своїми здобутками Юрій Романович зобов’язаний своїй альма-матер, адже навчання в університеті забезпечило великий багаж знань, якими він користується протягом усього свого трудового життя.
Юрій Фецович був відзначений багатьма почесними грамотами, подяками та нагородами, зокрема у 1998 р. удостоєний подяки голови Гагаузької адміністративної області Республіки Молдова, у 2001 р. — подяки Президента України, а у 2005 р. нагороджений почесним хрестом Св. Великомученика Георгія Переможця.
Дружина Юрія Романовича — Надія Василівна — також випускниця Львівського сільськогосподарського інституту, факультет бухгалтерського обліку і аналізу господарської діяльності в сільському господарстві. Подружжя Фецовичів виховало двох дітей: доньку Тетяну та сина Романа.
Життєве кредо Юрія Фецовича: «Дане слово дорожче за золото».

Логос Україна      << Устич Василь Іванович      [ зміст ]      Цюра Орест Анатолійович >>