О. В. Гордієнко — директор коледжу, відмінник освіти України.
У навчальному закладі працює з 1978 р. З 1998 р. — директор коледжу.
За вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток Чернігівської області, значні професійні здобутки нагороджена орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.
О. В. Гордієнко завдяки зовнішньому моніторингу і конкурентному змаганню на ринку освітніх послуг сприяла підвищенню якості освітньої діяльності навчального закладу та його поступальному руху від технікуму до ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової», забезпечила функціонування інноваційної системи навчально-виховного процесу коледжу.
Ольга Василівна — творча, спрямована на самореалізацію особистість, спроможна генерувати перспективні ідеї, відходити від традиційних схем, професійно досвідчений керівник.
Початок навчальному закладу поклала поміщиця О. Майнова, вінцем благодійних справ якої став духовний заповіт 4 квітня 1885 р. щодо відкриття сільськогосподарського і ремісничого училища.
За 125 років свого існування навчальний заклад пройшов шлях від сільськогосподарської школи, сільськогосподарського училища, зооветтехнікуму, радгоспу-технікуму, сільськогосподарського технікуму до коледжу. В 2006 р. коледж увійшов до складу Національного аграрного університету. З 2008 р. — відокремлений підрозділ НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової».
Сьогодні заклад має навчальний корпус на 960 місць, 6 комп’ютерних класів, 38 сучасно оснащених кабінетів і лабораторій, зокрема, лабораторію дистанційного навчання, доступ до мережі Інтернет, бібліотеку, читальну і актову зали, музей, спортивний комплекс, їдальню на 200 місць, 2 впорядкованих гуртожитки на 360 місць кожний.
Сьогодні коледж — конкурентоспроможний навчальний заклад аграрно-економічного профілю. Основними напрямами його діяльності є: підготовка молодших спеціалістів за державним замовленням і договірними забов’язаннями зі спеціальностей: «Агрономія», «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва», «Менеджмент», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Лісове господарство», надання повної загальної середньої освіти, професійно-технічної освіти за робітничими професіями: «Бджоляр», «Лісоруб», «Обліковець з реєстрації бухгалтерських даних», «Контролер-касир», «Озеленювач»; забезпечення діяльності міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України з підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр»; інформаційно-консультативна, культурно-освітня, методична, фінансово-господарська, виробнича діяльність; проведення профорієнтаційної роботи.
Навчально-виховний процес забезпечують 42 викладачі, які мають відповідну фахову освіту та досвід роботи: 25 викладачів мають вищу категорію, з них — 14 викладачі-методисти, 1 старший викладач. Серед викладачів є кандидати сільськогосподарських наук.
Практичне навчання студентів є невід’ємним компонентом освітньо-професійної програми підготовки фахівців, що сприяє закріпленню фахових знань, умінь та навичок, і реалізується шляхом проведення лабораторно-практичних занять, навчальних, технологічних, виробничих і переддипломних практик. Дуальне навчання вже сьогодні стає фундаментальним аспектом у системі освіти в коледжі. У межах навчальних планів технологічних спеціальностей укладено договори про співпрацю з провідними господарствами Українського аграрного холдингу, Індустріальної молочної компанії та базовими лісогосподарськими підприємствами області, які передбачають реалізацію концептуальних засад дуального навчання. Навчально-дослідницька робота в коледжі базується на роботі предметних гуртків, дослідній, пошуковій роботі, науково-технічній творчості. На колекційно-дослідному полі студенти проводять досліди, здійснюють організаційні та виробничо-технологічні роботи в рослинництві.
Значну увагу приділяють організації навчально-виховної, культурно-просвітницької та дозвіллєвої діяльності студентів, спрямованої на духовний і фізичний розвиток особистості, з метою підготовки їх до виробничої та суспільної діяльності. Щороку проводять конкурси «Студент року», «Краща академічна група року», «Міс коледжу», «Таланти твої, першокурснику», КВК, вечори відпочинку, тематичні виставки тощо.
У міжкафедральній навчальній лабораторії НУБіП, яка функціонує в коледжі, здійснюють підготовку бакалаврів за такими спеціальностями: «Агрономія», «Економіка», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент». Випускники коледжу, які вирішили продовжувати здобувати освіту, мають можливість відвідувати лекційні заняття науково-педагогічних працівників університету. Перспективи розвитку коледжу тісно пов’язані з НУБіП України, як і вся повсякденна діяльність закладу.
Коледж вже давно став невіддільною складовою вітчизняної історії. Пройшовши періоди піднесення і занепаду, але не втративши духу творчості і патріотизму, він зберігав і примножував найкращі традиції аграрної освіти протягом багатьох років. І нині ВП НУБіП України «Бобровицький коледж економіки та менеджменту ім. О. Майнової» по праву посідає значуще місце в освітній системі незалежної української держави, переконливо стверджуючи свою роль осередку якісної конкурентоздатної освіти. Матеріальна база, навчально-методичні досягнення його педагогічного колективу, ефективне впровадження інформаційних та педагогічних технологій, діяльність студентських гуртків, секцій та художніх колективів є запорукою цього.
Коледж живе цікавим, насиченим життям. Тут цінують професіоналізм, вміють працювати на колективний результат і пишаються спільними досягненнями.