Ірпінський
економічний коледж
МИХАЙЛОВ
Сергій Іванович

Директор коледжу, кандидат економічних наук, доцент

Витоки С. І. Михайлов — директор коледжу. Нагороджений трудовою відзнакою МАП України «Знак Пошани» (2004), нагрудним знаком МОН України «Відмінник освіти України» (2006), нагрудним знаком МОН України «За наукові та освітні досягнення» (2014). У 2015 р. йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».

На посаді директора коледжу С. І. Михайлов забезпечує ефективне функціонування навчального закладу, стабільний розвиток матеріально-технічної бази, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній та виховний процес, дбає про якісне поліпшення та омолодження педагогічного колективу. Враховуючи ситуацію на ринку праці, під його керівництвом відкрито 4 нові спеціальності.

Постійно проводиться робота з покращення матеріально-технічної бази: створено 15 комп’ютерних навчальних лабораторій, обладнано 16 мультимедійних аудиторій, поповнюється парк комп’ютерної техніки, розвинуто соціальну інфраструктуру для забезпечення належних умов для дозвілля і побуту студентів.

Крім наукової та педагогічної діяльності, С. І. Михайлов бере активну участь у громадському житті м. Ірпінь.

Історія коледжу розпочалася із заснування Ірпінського сільськогосподарського технікуму бухгалтерського обліку, який було створено згідно з наказом Міністерства сільського господарства УРСР №483 від 21 липня 1956 р.

Наказом Міністерства сільського господарства і продовольства України № 103 від 29 вересня 1992 р. Ірпінський сільськогосподарський технікум бухгалтерського обліку перейменовано на Ірпінський економічний технікум.

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997 р. № 526 «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних навчальних закладів освіти» і наказом Міністерства сільського господарства та продовольства України № 190 від 17 червня 1997 р. «Про вдосконалення мережі вищих аграрних навчальних закладів» Ірпінський економічний технікум передано у сферу управління Національного аграрного університету.

Рішенням Державної акредитаційної комісії від 8 грудня 1998 р. навчальному закладу надано статус коледжу. Рішенням Вченої ради НАУ від 30 грудня 2004 р. та наказом ректора НАУ №21 від 20 січня 2005 р. Ірпінський економічний коледж реорганізовано у Відокремлений структурний підрозділ Національного аграрного університету «Ірпінський економічний коледж». У 2008 р. навчальний заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ірпінський економічний коледж».

Ансамбль барабанщиць «Литаври»

Коледж здійснює підготовку фахівців за шістьма спеціальностями ОКР «Молодший спеціаліст»: «Маркетинг», «Фінанси, банківська справа і страхування», «Оціночна діяльність», «Облік і оподаткування», «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність», «Комп’ютерна інженерія».

Сучасна навчально-матеріальна база забезпечує якісну підготовку фахівців. У 4 навчальних корпусах розміщуються навчальні кабінети, 15 комп’ютерних навчальних лабораторій, 16 мультимедійних аудиторій, редакційно-видавничий центр, методичний кабінет, конференц-зала. В навчальному процесі використовують 3 сервери, 186 ПК, 2 інтерактивні дошки.

Коледж має розвинуту соціальну інфраструктуру: актову залу на 280 посадкових місць, бібліотеку, читальну залу, 2 музеї — історії коледжу та «Українська світлиця», спортивну та тренажерну зали, п’ятиповерховий гуртожиток на 360 місць. Для забезпечення медичного обслуговування студентів працює медичний пункт, для харчування студентів та співробітників — їдальня на 160 посадкових місць. У навчальних корпусах, бібліотеці, їдальні, на території коледжу забезпечено доступ до мережі Інтернет на основі бездротових технологій Wi-Fi (всього 11 точок доступу).

У закладі навчаються 467 студентів. Підготовку фахівців — молодших спеціалістів забезпечують: 2 відділення (економічне, підприємництва та інформаційних технологій), 5 циклових комісій (гуманітарних дисциплін; фундаментальних дисциплін та комп’ютерних технологій; облікових дисциплін; маркетингу і торгівлі; фінансово-економічних дисциплін).

Освітній і виховний процес забезпечує педагогічний колектив, до складу якого входять 47 викладачів. Серед педагогічних працівників: 1 доктор наук, 7 кандидатів наук, 3 доценти, 26 викладачів вищої кваліфікаційної категорії, 3 викладачі-методисти, 2 старші викладачі. 13 викладачів мають відзнаки МОН України і Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Навчальний заклад підтримує тісні зв’язки з кафедрами факультетів НУБіП України, які здійснюють підготовку фахівців за спорідненими спеціальностями: економічного, аграрного менеджменту, інформаційних технологій, харчових технологій та управління якістю продукції АПК (071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа і страхування», 075 «Маркетинг», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 123 «Комп’ютерна інженерія»).

У системі «коледж — університет» реалізується ступенева система підготовки фахівців. Щороку випускники коледжу — молодші спеціалісти продовжують навчання в НУБіП України за бакалаврськими програмами.

За більше ніж 60-річний період існування навчальний заклад підготував понад 23 000 фахівців для різних галузей народного господарства країни.


Педагогічний колектив Ірпінського економічного коледжу