НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
АРШИНОВ
Григорій ЙосиповичВипускник будівельного факультету (1983 р.)

Директор будівельної компанії ''Вежа'' 
 
   
Народився у древньому Острозі, що на Рівненщині, в 1961 р. успішно закінчив місцеву загальноосвітню школу № 1.
Григорій Аршинов виховувався у сім'ї інтелігентів. Батько - Йосип Григорович (1923- 1999) за професією вчитель математики, працював завучем. Ветеран Великої Вітчизняної війни. Мати - Нінель Мусіївна, 1928 р. н., також за професією вчитель математики; нині на пенсії.
Вирішальну роль у житті Григорія Йосиповича відіграв будівельний факультет Українського інституту інженерів водного господарства. Навчання було, як кажуть, у радість. У пам'яті закарбувалаcя історія зі складання одного з іспитів. Григорій Аршинов на екзамені у професора Л. П. Макаренка за неправильний вислів про роботу попередньо напруженого залізобетону отримав двійку, хоча предмет знав чудово. На перездачі екзамену в заліковій книжці з'явилася оцінка ''відмінно''.
Продовжує підтримувати зв'язок з колишніми однокурсниками, викладачами, нинішнім деканом будівельного факультету. На жаль, окремих прекрасних педагогів, яких можна було назвати честю, совістю вузу, вже немає серед живих.
Навчальний заклад Г. Й. Аршинов закінчив у 1983 р. з відзнакою й відразу активно поринув у трудове життя. Працював майстром, начальником виробничого відділу, головним інженером Острозького райагробуду.

На врученні щорічної премії
''Український будівельний Олімп'', 2007 р.

Брав участь у будівництві житла та соціальних об'єктів за програмою ліквідації наслідків чорно-бильської аварії.
У 1992 р., на зорі незалежності молодої держави Україна, вирішив зайнятися підприємницькою діяльністю. У той час - час невизначеності, різного трактування законів - це був сміливий вчинок. У 1993 р. очолив будівельну компанію ТОВ ''Вежа''. Завдячуючи серйозній підготовці з основних предметів в Українському інституті інженерів водного господарства, швидко опанував будівельний бізнес. Нині з радістю запрошує на роботу в своє підприємство випускників названого навчального закладу.
Диплом ''Українського будівельного Олімпу'', диплом лауреата загальнонаціонального конкурсу ''Вища проба'', диплом I та ІІІ ступенів Мінрегіонбуду України - ось оцінка роботи підприємства, яке неодноразово відзначалося на найвищих державних рівнях.
Г. Й. Аршинов - депутат Острозької міської ради трьох останніх скликань, голова постійно діючої комісії з питань будівництва, архітектури та земельних відносин.
Григорій Йосипович гордиться своїми дітьми. Старший син Євген народився у 1980 р., навчається та працює в м. Лейквуд, США, Дмитро - у 1985 р., нині студент Yeshiva University, Нью-Йорк. Донька Ліза, 2000 р. н., школярка.
Захоплюється у вільний час тенісом, гірськими лижами. Ще одна його пристрасть - гітара.
Логос Україна         <<   Бібліотека         [ Зміст ]         БАБИЧ Петро Миколайович   >>