НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
БРАГІН
Володимир ІллічВипускник гідромеліоративного факультету (1965 р.)

Начальник Фрунзенського міжрайонного управління водного господарства. Член Вченої ради університету 
 
   
Народився 21 липня 1940 р. в м. Рівне. Батьки, Ілля Спиридонович і Павла Георгіївна, колишні службовці.
Після закінчення школи працював в артілі імені 17 Вересня у м. Рівне. У 1960-і роки набирало швидких темпів меліоративне будівництво. Ця обставина, а також переїзд Українського інституту інженерів водного господарства з Києва до Рівного мали для В. І. Брагіна вирішальний вплив. Він вирішив вступати саме до цього закладу, і 1 вересня 1960 р. був зарахований на гідромеліоративний факультет.
Пам'ятним став 1961 р. Студентів першого курсу гідромеліоративного факультету направили на Кременчуцьке водосховище, у Святилівську ПМК. Новоствореним студентським бригадам, які вкладали бетон в монолітні залізобетонні плити на поверхню захисних дамб, доводилося працювати і в нічні зміни. Врешті-решт підйом води зупинився. Зусилля всіх будівельників і студентів увінчалися успіхом!
Бурхливими були 1960-1964 рр. У час хрущовської відлиги у стінах інституту поновили в партії вісімдесятирічну викладачку з вищої математики Сотолову, видали її наукові твори. Повернувся в інститут до викладання хімії Цейтлін. Завідувач кафедри марксизму-ленінізму Дерец починає читати лекції українською мовою. На засіданнях вчених рад інституту з цього питання рішуче виступив лише кандидат філософських наук Ісраілян.
Володимир Брагін проявляв високу активність у громадському житті. Зокрема, на третьому курсі очолював комсомольську організацію інституту.
Після закінчення інституту молодий інженер-гідротехнік з липня 1965 р. по лютий 1966 р. працював майстром у будівельно-монтажному управлінні ''Прутводбуд''; з січня 1968 р. - виконробом. Невдовзі будівельно-монтажне управління перейменували в ПМК-10 тресту ''Південмеліоводбуд''; тут Володимир Ілліч обіймав посаду старшого виконроба .
В. І. Брагін у 28 років був призначений начальником Готештської ПММК-1 тресту ''Південмеліоводбуд''.
З 1971 р. - начальник ПМК-93 тресту ''Миколаївводбуд''.
У 32 роки був призначений керуючим трестом ''Укрмеліорація''. У зв'язку з ліквідацією тресту з січня 1976 р. призначений начальником БМУ-41 тресту ''Дніпроводбуд'' (у 1977 р. управління перейменовано в ПМК-41).
У квітні 1989 р. призначений директором Об'єднаної дирекції будівництва меліоративних систем у Дніпропетровській області.
З травня 1994 р. - заступник начальника Дніпро-петровського облводгоспу з капітального будівництва.
З грудня 1996 р. - начальник Фрунзенського управління зрошувальних систем (з лютого 2006 р. - Фрунзенське міжрайонне управління водного господарства). Його працівники забезпечують водою населення, селянські господарства, галузеві підприємства Дніпропетровського і Новомос-ковського районів, забезпечують її подачу для зрошення в Царичанський, Магдалинівський і Петриківський райони; здійснюють контроль за охороною та раціональним використанням і відтворенням водних ресурсів.
В. І. Брагін неодноразово обирався депутатом районної Ради. Підтримує постійний зв'язок з університетом. Стали традиційними зустрічі однокурсників. Хороші стосунки склалися з першим ректором К. С. Семеновим, з іншими керівниками, завідувачами кафедр.
Одружений. Дружина Софія Михайлівна в 1964 р. вступила на заочний гідромеліоративний факультет інституту; в місті Кагулі перевелася на стаціонарне навчання в гідромеліоративний технікум, який закінчила з відзнакою.
Має двох синів, троє онуків і онучку.
Нагороджений медаллю ''За трудову доблесть'', Почесною відзнакою Держводгоспу України, багатьма грамотами та цінними подарунками Міністерства меліорації та водного господарства УРСР і Держводгоспу України.
Життєве кредо: ''Ніколи не думай, що ти розумніший за інших''; ''Спробувати збрехати можна кому завгодно, крім себе''.Логос Україна          <<    БАХМАЧУК Юрій Йосипович          [ Зміст ]          ВАТАМАНЮК Григорій Миколайович    >>