НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ВАТАМАНЮК
Григорій МиколайовичВипускник факультету проектування і
будівництва гідромеліоративних систем (1987 р.)

Начальник Івано-Франківського
обласного виробничого управління
з меліорації та водного господарства 
 
   
Народився 19 лютого 1960 р. у с. Попельники Снятинського району Івано-Франківської області в сім'ї робітника. Батько, Микола Васильович, - машиніст-тракторист багатоковшового екскаватора ЕТЦ-202. Працював до пенсії в меліоративній організації Коломийська ПМК-82. Мати, Наталія Григорівна, за професією - кухар. Працювала в сільському кафе. Брат, Микола Миколайович, закінчив той же інститут і працює за професією в Отинянській ПМК-150 - начальником виробничого відділу.
Після закінчення середньої школи Григорій Ватаманюк навчався у Снятинському сільсько-господарському технікумі, який закінчив у 1980 р., здобувши спеціальність техніка-механіка.
Упродовж 1980-1982 рр. служив у лавах Радянської Армії (десантні війська). І лише після демобілізації з війська здійснив свою мрію - вступив на факультет проектування і будівництва гідромеліо-ративних систем Рівненського інституту інженерів водного господарства, який закінчив у 1987 р. з відзнакою, таким чином продовживши династію меліораторів.
Трудовий шлях розпочав майстром Коломийської ПМК-82, куди його направили після закінчення навчання. Згодом Григорій Миколайович став працювати в цій установі виконробом, старшим виконробом.
А в 1992 р. висококваліфікованому, сумлінному спеціалісту довірили відповідальну керівну роботу - призначили начальником Коломийського управлін-ня осушних систем і протипаводкових споруд (УОС і ПС) Коломийського міжрайонного управління водного господарства (МУВГ). На цій посаді Григорій Миколайович пропрацював 15 років.
З червня 2007 р. він - начальник Івано-Франківського обласного виробничого управління з меліорації і водного господарства (Івано-Франківський облводгосп).
На всіх ділянках роботи упродовж свого трудового шляху Г. М. Ватаманюк займався здійсненням єдиної технічної політики у сфері водного господарства та меліорації земель, забезпеченням потреб населення і галузей економіки водними ресурсами, впровадженням у виробництво досягнень науки і техніки, новітніх технологій, передового досвіду роботи, а також організацією експлуатації міжгосподарських меліоративних систем та окремих об'єктів інженерної інфра-структури, які перебувають у державній власності.
До компетенції очолюваної Г. М. Ватаманюком установи входить також організація виконання довгострокових державних і регіональних комплексних програм щодо захисту сільських населених пунктів, інженерних комунікацій, сільськогосподарських угідь та інших об'єктів від шкідливої дії вод; проведення заходів, пов'язаних із попередженням шкідливої дії вод, і ліквідація її наслідків, включаючи протипаводковий захист сільських населених пунктів, селищ, міст і земель в зоні впливу водних об'єктів.
Успішно справлятися із важливими виробничими завданнями державної ваги допомагають Григорію Миколайовичу здобуті в інституті знання. Він ніколи не втрачав зв'язків із рідним вузом. Намагається бувати на традиційних зустрічах з випускниками, спілкується з друзями студентських років і, звичайно ж, з викладачами, професорами, яких він любить і шанує, а студентські роки вважає найкращою порою в житті. А ще Г. М. Ватаманюк направляє на навчання в університет дітей своїх підлеглих, таким чином пропагуючи професію інженера-гідротехніка.
За високі показники в роботі Григорій Миколайович нагороджений медаллю ''За працю і звитягу'' та орденом ІІІ ступеня Святого рівноапостольного князя Володимира Великого.
Г. М. Ватаманюк займає активну життєву позицію, бере участь у громадському житті свого краю. Він - депутат Коломийської районної ради 5-го скликання.
У вільний від роботи час Григорій Миколайович любить займатися спортом, конструювати.
У нього гарна сім'я. Разом з дружиною Марією Ярославівною виховали двох уже дорослих синів: Михайла та Володимира.Логос Україна          <<    БРАГІН Володимир Ілліч          [ Зміст ]          ГОЛДОВСЬКИЙ Григорій Іванович    >>