НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ГОЛДОВСЬКИЙ
Григорій ІвановичВипускник факультету гідромеліорації (1989 р.)

Голова Срібнянської районної ради 
 
   
Народився 1 квітня 1960 р. у с. Васьківці Срібнянського району Чернігівської області в селянській родині Івана Григоровича та Ганни Федо-рівни.
Після закінчення 9 класів, у 1975 р., Григорій вступив до Прилуцького технікуму гідромеліорації та електрифікації сільського господарства, який закінчив з відзнакою у 1979 р.
Упродовж 1979-1982 рр. Г. І. Голдовський проходив військову службу в Червонопрапорному Середньоазійському прикордонному окрузі. Був учасником бойових дій в Республіці Афганістан.
З 1982 р. починається становлення Григорія Івановича як керівника у рідному Срібнянському районі. Працював старшим та головним інженером з охорони праці Срібнянського районного управління сільського господарства.
Перебуваючи на керівних посадах, Григорій Іванович відчув необхідність продовжити навчання за набутою професією у вищому навчальному закладі. Тому в 1983 р. він вступив до Українського ордена Дружби народів інституту інженерів водного господарства, який закінчив у 1989 р. за спеціальністю ''гідромеліорація''.
У 1985 р. перебував на посаді інструктора Срібнянського райкому комсомолу. Проте недовго. Згодом його призначили на відповідальну посаду заступника голови колгоспу ''Шлях Ілліча'' с. Гриціївки Срібнянського району.
Через два роки він уже на партійній роботі -
інструктор організаційного відділу Срібнянського райкому Компартії України.
Майже 10 років (1989-1998) Григорій Іванович очолював Срібнянський райагробуд.
У 1998 р. жителі смт. Срібне вперше обрали Г. І. Голдовського головою Срібнянської районної ради. А протягом 1999-2004 рр. він перебував на посаді голови районної державної адміністрації. В ці роки (2002-2005) закінчив Національну академію державного управління при Президентові України, отримавши ступінь магістра державного управління.
Упродовж 2005-2006 рр. Григорій Іванович працював заступником начальника управління державної служби Головдержслужби України в Сумській області.
У травні 2006 р. земляки вдруге виявили йому високу довіру - обрали головою Срібнянської районної ради. Григорій Іванович - депутат районної ради шести скликань. Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради СРСР, Почесними грамотами облдержадміністрації, обласної ради, 4 медалями.
Обіймаючи високі державні посади, Григорій Іванович проявив себе як порядний, вимогливий до себе та колег керівник, уважний до пропозицій громади. Він користується великим авторитетом серед жителів Срібнянського району.
Спільно з дружиною Лідією Вікторівною виховали двох синів. Старший син Андрій - військовослужбовець, старший лейтенант, молод-ший Ігор - студент юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Життєве кредо Г. І. Голдовського - людяність, скромність, порядність, повага до людей.Логос Україна          <<    ВАТАМАНЮК Григорій Миколайович          [ Зміст ]          ВОЗНЮК Володимир Олександрович    >>