НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ВОЗНЮК
Володимир ОлександровичВипускник будівельного факультету (1970 р.)

Директор ТОВ фірми ''Екорембуд'' 
 
   
Заслужений будівельник України. Член-кореспондент Академії наук України

Народився 19 липня 1948 р. у с. Омеляна Рівненського району Рівненської області. Батько, Олександр Петрович, службовець. Мати, Оксана Григорівна, медичний працівник. Володимир Олександрович вдячний батькам за те, що вони з дитинства прищепили йому любов до праці та навчання.
Ще навчаючись у школі, Володимир зрозумів, що для промисловості країни дуже важлива професія будівельника. Тому в 1965 р. вступив на факультет ''Промислове та цивільне будівництво'' Українського інституту інженерів водного господарства. Після закінчення навчання працював у Рівненському СУ-39 тресту ''Центрстальконструкція''. Пройшов трудовий шлях на цьому підприємстві від майстра до головного інженера. Володимир Олександрович за час майже сорокарічної роботи за фахом брав участь у будівництві низки важливих об'єктів. Зокрема - ізотермічних резервуарів із сталі ОН-6 об'ємом 10000 куб. м у м. Калуш Івано-Франківської області, нафтових резервуарів загальним об'ємом 40000 куб. м; монтажі металоконструкцій, корпусів ВАТ ''Алчевський металургійний комбінат'', двох труб висотою 120 м на Іванівській ГРЕС в Росії.

Зерновий елеватор потужністю 42000 тонн
в с. Степанівка Сумської області

У 1991 р. в час переходу до ринкової економіки Володимир Олександрович організував та очолив ТОВ фірму ''Екорембуд''. В. О. Вознюк - керівник нового мислення. Започатковуючи власну справу, мислив стратегічно, на перспективу, бо усвідомлював: майбутнє - за ринковими відносинами; повернення до адміністративної командної системи не можливе. Володимир Олександрович підбирав у фірму ''Екорембуд'' спеціалістів досвідчених, які пройшли хорошу школу професійного і трудового гарту. Фахівцям він надавав простір для ініціативи, вчив приймати самостійні важливі рішення. І завдяки згуртованій команді товариство з обмеженою відповідальністю ''Екорембуд'' швидко заявило про себе як про надійного і серйозного партнера. У фірму із задоволенням приходять випускники університету інженерів водного господарства, таким чином В. О. Вознюк підтримує контакт з рідним вузом.
За високий професіоналізм, теоретичні знання та практичні навички, організаторські здібності Володимиру Олександровичу присвоєно звання Заслужений будівельник України. Він є членом-кореспондентом Академії наук України.
За віком В. О. Вознюк через рік має право йти на заслужений відпочинок. Та не такий Володимир Олександрович, щоб сидіти склавши руки. А коли випадатиме вільна година, Володимир Вознюк залюбки займатиметься вихованням чотирьох онуків, яких йому подарували донька Тетяна та син Юрій.Логос Україна          <<    ГОЛДОВСЬКИЙ Григорій Іванович          [ Зміст ]          ГРЕБЕНЮК Анатолій Володимирович    >>