НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ДЕЙНЕКО
Василь АндрійовичВипускник гідротехнічного факультету (1973)

Перший заступник голови Сокирянської районної державної адміністрації Чернівецької області 
 
   
Народився 10 вересня 1949 р. у с. Перекалля Зарічненського району Рівненської області. Батько, Андрій Миколайович, світлої пам'яті, працював будівельником. Мати, Катерина Петрівна - колгосп-ниця. Нині пенсіонерка, проживає в рідному селі.
Бажання будувати різні споруди, особливо ГЕС, привело В. С. Дейнека після закінчення середньої школи на гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства.
Здобувши у 1973 р. вищу освіту працював за направленням майстром дільниці № 1 управління будівництва Дністровського комплексного гідро-вузла.
Упродовж 1975-1982 рр. Василь Андрійович перебував на партійній роботі. Працював завідуючим промислово-транспортного відділу Сокирянського райкому Компартії України, навчався у Вищій партійній школі у м. Києві, обіймав посаду інструктора Чернівецького обкому Компартії України, згодом - заступника голови Сокирянського райвиконкому.
Проте висококваліфікованого інженера більше приваблювала робота на виробництві. І тому в 1982 р. Василь Андрійович очолив управління експлуатації водосховищ Дністровського комплекс-ного гідровузла, на базі якого в 1989 р. було організовано Дністровське басейнове управління водними ресурсами річок Дністра, Прута і Сірету. В. А. Дейнеко обіймав посаду начальника об'єднання до 2003 р.
У липні 2003 р. Василя Андрійовича призначили заступником директора АПТ ЕК ''Чернівці-обленерго''. Проте В. А. Дейнеко працював на цій посаді недовго. Зважаючи на його високий професіоналізм і досвід керівної роботи, у жовтні того самого року Василя Андрійовича призначили заступником голови Сокирянської райдерж-адміністрації. Цю посаду він обіймав два роки.
У 2005 р. В. А. Дейнеко став працювати директором Департаменту соціального розвитку та господарського забезпечення ВАТ ''Укргідроенерго'', через рік - обіймав посаду заступника директора Філії ''Дирекції з будівництва Дністровської ГАЕС'' ВАТ ''Укргідроенерго''.
У 2006 р. Василя Андрійовича знову запросили на роботу в Сокирянську райдержадміністрацію на посаду першого заступника її голови.
За високі трудові досягнення та вмілий досвід керівника його неодноразово нагороджували Почесними грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради, Сокирянської райдержадміністрації та районної ради, Держводгоспу України.
Крім того, він постійно брав активну участь у громадському житті колективів, де доводилося працювати і навчатися. Під час навчання в інституті обирався секретарем комітету комсомолу гідротехнічного факультету, був членом комітету комсомолу інституту, очолював студентські будівельні загони.
Працюючи майстром на будівництві Дністровського комплексного гідровузла, його було обрано секретарем комітету комсомолу будови. В. А. Дейнеко - депутат трьох скликань Чернівецької обласної ради (1994-2006 рр.), а також - депутатом Сокирянської районної ради трьох скликань. Нині він - депутат Сокирянської районної ради.
Хоча минуло понад три десятиліття, відколи Василь Андрійович закінчив університет, проте він постійно підтримує зв'язки з рідним закладом і нині, вважаючи, що відіграв важливу роль у його житті і, зокрема, в трудовій діяльності.
Наслідуючи приклад В. А. Дейнека, університет закінчили і навчаються в ньому його племінники, племінниці та інші родичі. У вільний час Василь Ан-дрійович займається мисливством.
А ще він разом із дружиною любить поспілкуватися з онуком, якого їм подарувала донька.

Логос Україна          <<    ГУМЕНЮК Василь Степанович          [ Зміст ]          ДЯЧУК Віктор Миколайович    >>