НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ДЯЧУК
Віктор МиколайовичВипускник факультету гідромеліорації (1984)

Начальник Іванківського міжрайонного
управління водного господарства 
 
   
Академічний радник Інженерної академії України.

Народився 26 липня 1957 р. у с. Коритниця Володимир-Волинського району Волинської області в родині колгоспників Миколи Федоровича та Олександри Ничипорівни. Після закінчення у 1972 р. Коритницької восьмирічки вступив до Володимир-Волинського технікуму гідромеліорації і механізації сільського господарства.
Отримавши у 1976 р. диплом, працював за направленням помічником бригадира тракторної бригади колгоспу ім. Дзержинського рідного району. Згодом Віктор Миколайович був призваний до лав Радянської армії. Демобілізувавшись у 1978 р., В. М. Дячук назавжди поєднав своє трудове життя з водною галуззю народного господарства. Відчувши потребу в поглибленні фахових знань, вступив до Українського ордена Дружби народів інституту інженерів водного господарства, який закінчив у 1984 р.
З того часу Віктор Миколайович фактично майже весь час працював на одному місці. Ось тільки називалась ця установа по-різному. Направили В. М. Дячука в Чорнобильське управління осушувальних систем, де він два роки обіймав посаду гідротехніка.
У 1986 р., після сумнозвісної події - аварії на Чорнобильській АЕС, управління перебазувалось в Іванків. Тому В. М. Дячук працював начальником відділу меліорації уже Іванківського управління осушувальних систем.
У 1988 р. Віктора Миколайовича призначили головним інженером, а через три роки - начальником Іванківського УОС, яке в 2000 р. стало називатися комунальним управлінням водного господарства.
Півтора року (січень 2004 р. - серпень 2005 р.) Віктор Миколайович очолював Ірпінське управління меліоративних систем водного господарства. А з серпня 2005 р. працює начальником Іванківського міжрайонного управління водного господарства.
За сумлінну, професійну працю, уміння згуртувати колектив В. М. Дячука неодноразово нагороджували грамотами Київського облводгоспу, Держводгоспу, Кабінету Міністрів України.
Очолюване Віктором Миколайовичем управління дбає не лише про виробничі показники, а й займається благодійною діяльністю. Так, його працівники взяли шефство над двома сільськими школами району - в Сукачах та Страхоліссі. Здійснюють поточні й капітальні ремонти, обладнують класні кімнати, купують для них шкільний інвентар, меблі.
Хоч минуло вже понад 20 років відколи В. М. Дячук закінчив університет, але зв'язок з рідним закладом не втрачає і нині. Він постійно направляє на навчання у НУВГП випускників шкіл Іванківського району, розповідає про цей навчальний заклад, про те, які там є факультети, яку спеціальність можна здобути.
Разом із дружиною, Іриною Вікторівною, інженером-гідротехніком за фахом, виростили двох дітей - доньку Марію та сина Віталія.
Логос Україна          <<    ДЕЙНЕКО Василь Андрійович          [ Зміст ]          ДУПЛЯК Віталій Дмитрович    >>