НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ЄФІМЧУК
Валерій ВасильовичВипускник будівельного факультету (1979 р.)

Директор проектного інституту ''Київський Промбудпроект'' 
 
   
Василь Іванович та Галина Федорівна Єфімчуки виховали четверо дітей. Найстарший із них Валерій - народився 26 серпня 1957 р. у селі Дроздів Гощанського району Рівненської області. Він щиро вдячний батькам - Василю Івановичу, нині пенсіонерові, та Галині Федорівні (1934-2001), які прищепили любов до праці та знань.
У 1979 р. Валерій Єфімчук закінчив будівельний факультет Інституту інженерів водного господарства в м. Рівне. Гордиться тим, що саме цей заклад дав путівку у велике трудове життя. У ньому не тільки отримав ґрунтовні знання, а й пройшов гарну виробничу практику. Зокрема, під час літнього трудового семестру закладав перші куби бетону при зведенні другого блоку Рівненської АЕС. Взагалі, від студентських років у Валерія Васильовича залишилися найкращі cпогади.
На жаль, зв'язок з рідною ''альма-матер'' не вдається підтримувати. Контакти залишилися на рівні групи - збираються з нагоди ''маленьких'' ювілеїв.
В. В. Єфімчук отримав призначення на роботу в Інститут проектування заводів хімічного та нафтового машинобудування ''Діпрохіммаш'' (м. Київ), де працював на різних інженерних посадах. Свій інтелектуальний потенціал присвятив проектуванню промислових та громадських об'єктів на теренах колишнього Союзу та за кордоном.
Він, зокрема, є одним із авторів проекту заводу ''Планта Механіка'' в м. Санта-Клара (Республіка Куба), в будівництві якого з 1989 по 1991 р.
брав безпосередню участь.
Зі зникненням з політичної карти світу колишнього Союзу РСР почав розпадатися і вищеназваний інститут. Довелося міняти місце роботи. У 1992-1994 рр. працював заступником директора бази ''Конча-Заспа'' футбольного клубу ''Динамо-Київ''. Згодом обіймав посаду начальника відділу капітального будівництва фірми ''Софія Київська''.
Протягом 1998-2002 рр. - заступник начальника управління зовнішньоекономічних зв'язків, началь-ник виробничо-технічного управління Української державної будівельної корпорації ''Укрбуд''. У квітні 2002 р. призначений на посаду директора інституту ''Київський Промбудпроект'', що входить до складу ДАК ''Укрбуд''.
Член-кореспондент Академії будівництва України.
Одружений. Старший син здобув дві вищі
освіти - економічну та юридичну. Менший син ще навчається в школі.
До життя ставиться з оптимізмом. Захоплюється тенісом, зимою - катанням на лижах.
Інститут створено в 1930 р. За час його діяльності спроектовано близько 1800 великих промислових об'єктів. Серед них Тернопільський комбайновий, Рівненський завод тракторних запчастин, Національний виставковий комплекс ''Експоцентр України''. Згідно з розпорядженням Міністерства фінансів України ''Київський Промбудпроект'' був призначений генеральним проектувальником фабрики переробки бурштину в м. Рівне.
Фахівці інституту представляли Україну в складі експертної групи з експертизи міжнародного проекту перетворення об'єкта ''Укриття'' на Чорнобильській АЕС в екологічно безпечний об'єкт.
Серед престижних споруд останніх років: палац мистецтв ''Український дім'', будівля Адміністрації Президента України, реконструйований комплекс ''Київ-Пасажирський'' Української залізниці, пасажирський вокзальний комплекс на станції ''Дарниця'', виробничі бази заводу імені С. Ко-вальської, фірми ''ТММ'', житлово-громадський комплекс по вул. Б. Хмельницького, 58 в м. Києві та ін.
Високий авторитет інституту підтверджує перелік замовників: Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Секретаріат Президента України, завод ''КНАУФ'' та ін.
Високопрофесійний колектив довів своє вміння працювати в сучасних умовах, на рівні світових стандартів. Про це свідчить Почесна грамота Кабінету міністрів України, привітання Президента України та Голови Верховної Ради України, отримані інститутом з нагоди його 75-річчя.
За останні роки значно розширилася кількість проектних послуг, що надає ''Київський Промбудпроект''. Нині він є універсальною проектною організацією.
Логос Україна          <<    ДУПЛЯК Віталій Дмитрович          [ Зміст ]          ЗАХАРЧУК Володимир Олексійович    >>