НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
КОЗАК
Василь СерафимовичВипускник факультету гідромеліорації (1970 р.)

Начальник Львівського обласного виробничого управління водного господарства 
 
   
Заслужений будівельник України.

Народився 15 березня 1947 р. у с. Жорнище Ківерцівського району Волинської області в родині Серафима Кузьмовича та Наталії Климівни.
Любов до природи, води, землі привели Василя Козака після закінчення середньої школи у рідному селі на факультет гідромеліорації Українського інституту інженерів водного господарства. Хоч минуло майже сорок років, згадуються Василю Серафимовичу проходження виробничих практик, проживання в студентському гуртожитку, участь у житті факультету. А ще спливають в пам'яті вимогливі, але справедливі і чуйні викладачі.
Після закінчення інституту починав свій трудовий шлях майстром, а згодом виконробом Кам'янко-Бузького БМУ-79 тресту ''Західводбуд''. А з 1972 р. Василь Козак обіймав посаду старшого виконроба у цьому ж управлінні. А вже через рік молодому фахівцю довірили стати головним інженером, а згодом і начальником Радехівської ПМК-188 тресту ''Західводбуд''. На цьому підприємстві Василь Серафимович пропрацював 25 років. У 1998 р. В. С. Козаку довірили посісти високу керівну посаду начальника Львівського обласного виробничого управління водного господарства, де він працює і нині.
Василь Серафимович обраний Головою державної екзаменаційної комісії Національного університету водного господарства та природо-користування. Постійно направляє на навчання у цей ВНЗ випускників шкіл.
Василь Серафимович, як мудрий керівник, не лише турбується про виробничі показники, а й бере активну участь у громадському житті колективу.
Він надавав благочинну допомогу будівництву церкви у м. Радехові Львівської області; відзначений нагородою ''Кришталева цегла'' за ІІ місце у конкурсі ''Дім-2004'' на найкращу інвестицію в розбудові Єврорегіону Буг.

Підписання протоколу восьмого засідання Українсько-Польської комісії з питань прикордонних вод

За час сумлінної роботи у водогосподарській галузі В. С. Козак заслужив безліч високих урядових відзнак. Так, за вагомий особистий внесок у розвиток меліорації у 1983 р. він був нагороджений Почесною грамотою Президії Верховної Ради Української РСР; у 2002 - Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за значний внесок у розвиток водного господарства, багаторічну сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності. Василь Серафимович має також дипломи ''Лідер агропромислового комплексу 2005'', ''Україна аграрна'', ''Водогосподарський комплекс України''. У 2007 р. за вагомий особистий внесок у розвиток меліорації і водного господарства, багаторічну сумлінну роботу Василь Серафимович був нагороджений медаллю ''За працю і звитягу'' .
В. С. Козак - справжній професіонал водогоспо-дарської галузі. Він є членом колегії Державного комітету України з водного господарства, заступником Голови Української частини спільної Українсько-Польської комісії з прикордонних вод, заступником уповноваженого Кабінету Міністрів України. У 2006 р. Василя Серафимовича обрано головою правління Львівської обласної організації Товариства меліораторів і водогосподарників України. Василь Серафимович неодно-разово друкував статті у фахових виданнях, зокрема журналі ''Водне господарство України'', книзі ''Водогосподарський комплекс України''.
Разом з дружиною Ліною Василівною вони виростили двох доньок - Наталію та Ірину. Під час відпусток Василь Серафимович любить подоро-жувати, відвідуючи історичні місця світу.
Його життєвим кредо є: ''Наполеглива праця, сімейний добробут''.Логос Україна          <<    КОВАЛЕНКО Петро Іванович          [ Зміст ]          КОЛОДЗЯН Юрій Дмитрович    >>