НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
МЕЛЬНИК
Василь ІвановичВипускник будівельного факультету (1979 р.)

Директор Здолбунівського комунального підприємства ''Здолбунівводоканал'' 
 
   
Народився 4 грудня 1956 р. у м. Здолбунів Рівненської області в робітничій родині Івана Бенедиктовича та Марії Дмитрівни.
Майже все життя Василя Івановича пов'язане з чудовою працьовитою волинською землею Рівненщиною, зокрема рідним Здолбуновом, де відбулося його професійне та особистісне становлення.
Після закінчення, у 1979 р. будівельного факультету Українського інституту інженерів водного господарства за спеціальністю ''водо-постачання та водовідведення'' В. І. Мельник здобув кваліфікацію інженера-будівельника і став працювати майстром водопровідної мережі Обласного виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства ''Рівнеоблводоканал''.
У 1980 р. він повертається до Здолбунова, де упродовж трьох років обіймає посаду майстра Здолбунівської дільниці Обласного виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного госпо-дарства ''Рівнеоблводоканал''
Була у трудовій біографії В. І. Мельника також недовга робота інженером військової частини в Німеччині (1983-1986 рр.).
Після повернення з-за кордону Василь Іванович починає працювати майстром Здолбунівської дільниці Обласного виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства ''Рівне-облводоканал''. Через кілька місяців його переводять на посаду інженера І-ї категорії цієї державної установи. У 1988 р. В. І. Мельника призначають начальником Здолбунівської дільниці Обласного виробничого підприємства водопровідно-каналіза-ційного господарства ''Рівнеоблводоканал''. Цю посаду він обіймав протягом 14 років. А в січні 2003 р. його призначили директором Здолбу-нівського комунального підприємства ''Здолбунів-водоканал''.
На цій посаді Василь Іванович проявив себе як висококваліфікований фахівець та керівник. Ерудований, компетентний з усіх питань житлово-комунального господарства, цілеспрямований, відповідальний, тактовний, принциповий, ініціатив-ний, уважний, вольовий, рішучий у діях та вчинках, послідовний у діяльності, самокритичний, зібраний, чітко планує намічену роботу, своєчасно та в повному обсязі виконує службові обов'язки, вміє активно й цілеспрямовано здійснювати намічені заходи з утримання житлового фонду міста.
Під керівництвом В. І. Мельника створено всі необхідні умови для забезпечення якісного надання житлово-комунальних послуг населенню міста.
За високі досягнення у праці, сумлінне виконання службових обов'язків на посаді директора Василь Іванович був нагороджений: у 2002 р. - Почесною грамотою Здолбунівської міської ради та Почесною грамотою Держжитлокомунгоспу України; у 2003 р. - Почесною грамотою Здолбунівської райдержадміністрації та Почесною грамотою Рівненського облжитлокомунгоспу; у 2004 р. - Почесною грамотою Рівненської обласної ради. За сумлінну працю, вирішення питань соціально-економічного розвитку, створення належних умов праці, збереження трудового колективу та з нагоди професійного свята Дня житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення у 2005 р. В. І. Мельник отримав дипломом лауреата премії галузевої профспілки. А за вагомий особистий внесок у розвиток галузі житлово-комунального господарства, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм у 2006 р. Василь Іванович нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.
Разом з дружиною Людмилою Григорівною виховали двох синів - Дмитра та Вадима. Обидва пішли шляхом батька - навчаються на 4-му курсі Рівненського Національного університету водного господарства та природо-користування на факультеті водопостачання та водовідведення.
Логос Україна          <<    КУСЯК Микола Іванович          [ Зміст ]          НАГАЛЮК Сергій Іванович    >>