НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
МОНІЧ
Юрій КарповичВипускник будівельного факультету (1984 р.)

Директор будівельної компанії ''Місто'',
заслужений будівельник України 
 
   
Народився 1 лютого 1962 р. у смт. Володимирець Рівненської області в родині заступника райвиконкому Карпа Арсентійовича та старшого інспектора насіннєвої лабораторії Олександри Миколаївни.
Батько - Карпо Арсентійович, з молодих років присвятив себе розбудові та відродженню післявоєнної країни, за що його неодноразово відзначали державними нагородами. Вручали їх перші керівники України.
Олександра Миколаївна в тяжкий післявоєнний період очолила в поліському краї колгосп. Трудовий шлях закінчила в управлінні сільського господарства.

На будівництві 24-поверхового ж/б
по вул. Ушакова 1/3 в м. Києві


На будівництві ж/б по вул. Жовтневій 21а,
м. Вишневе


Здача житлового комплексу по вул. Постишева, 1в,
м. Бровари

Завдяки активній життєвій позиції батьків, і їхній син Юрій ріс сильною, вольовою людиною, але разом з тим чесним і працелюбним, нетерпимим до фальші і чуйним до людей.
Школу закінчив хорошистом, першорозрядником з декількох видів спорту, активним учасником художньої самодіяльності. У 1979 р. вступив на будівельний факультет Інституту інженерів водного господарства за спеціальністю ''промислове та цивільне будівництво''. А трудовий шлях Юрія Карповича розпочався в 1984 на Всесоюзній комсомольській ударній будові ''Рівненська АЕС''.
Як пригадує Ю. К. Моніч: ''Все тоді було цікавим, у роботу поринав відразу, без розкачки. Робочий день розпочинався о 7 годині ранку. Завдання ставилося так: якщо доручили роботу, - зі шкури вилізь, а зроби. Не закінчив до 19 години - працюй до 23-ої. Не впорався - працюй до ранку. Виконання поставлених виробничих завдань було головним принципом і умовою життя на будівництві. І коли в такий жорсткий ритм потрапляєш змолоду, то це справді, скажу вам, відмінне навчання і гартування характеру.
Для мене кожен етап зведення атомної станції - окрема сторінка особистого життя. Час від часу, перегортаючи ці сторінки, я помічаю, як багато дала мені будівельна організація в плані самовиховання, самопізнання, навчання справі, становлення характеру і загартування людських якостей''.
Про таких, як Юрій Карпович, говорять: пройшов трудовий шлях від гумових чобіт до високих кабінетів. Але за 22 роки роботи в Управлінні будівництва РАЕС у його трудовій книжці зроблено всього 6 записів: 1984 р. - майстер; 1986 р. - виконроб; 1988-й - старший виконроб (начальник дільниці); 1996 р. - директор КБМК; 1997- 2002 рр. - заступник президента з виробництва і нарешті - 2002-2006 рр. - головний інженер.
Юрій Карпович, успадкувавши від батьків активну життєву позицію, ніколи не стояв осторонь переломних і важких моментів у житті країни. Так, упродовж 1987-1988 рр. був учасником ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. А на рідному підприємстві - ЗАТ УБ ''Рівненська АЕС'' у 2003 р. займався сертифікацією системи управління якістю згідно з вимогами стандарту ISO 9001-2000.
За добудову та пуск ІV енергоблоку Рівненської АЕС Ю. К. Монічу у 2004 р. присвоєно почесне державне звання ''Заслужений будівельник України''.
У 2006 р. Юрій Карпович очолив будівельну компанію ''Місто'', що розташована у м. Києві. Це молода динамічна фірма, яка успішно розвивається. Спеціалізується вона в галузі будівництва житлової та комерційної нерухомості й дедалі активніше набирає темпи в будівництві нового житла.
Діяльність компанії охоплює сегменти житлової нерухомості економ- та бізнес-класу: від комплексної забудови нових мікрорайонів до зведення житлових комплексів за індивідуальними проектами. За рік успішної праці фірма здобула репутацію серйозного та надійного партнера. Компанія органічно поєднує ґрунтовний підхід та гнучкість у пошуках рішень. Кошти, вкладені ''Містом'' в об'єкти нерухомості, завжди стають джерелом стабільного прибутку.
Об'єкти компанії знаходяться не лише в Києві, а й також в Автономній республіці Крим. ІБК ''Місто'' інвестує в будівництво як власні, так і залучені кошти.
Високий професіоналізм спеціалістів компанії, їх відповідальне ставлення до своїх обов'язків забезпечили БК ''Місто'' високу довіру з боку партнерів та клієнтів.
Гарантом вкладень інвесторів став для компанії Банк регіонального розвитку. Це - системний багатопрофільний банк, пріоритетним напрямком якого є розвиток регіонів.
Пріоритет компанії - не економити на якості! Тут працюють понад 150 чоловік. Будівельними проектами керують високопрофесійні фахівці, серед яких - спеціалісти з багаторічним досвідом роботи в будівництві промислових об'єктів, житлових комплексів.
Життєве кредо Юрія Карповича - досягнення поставлених цілей.

Юрій Карпович з родиною

Його дружина Лариса Віталіївна - теж випускниця будівельного факультету Українського ордена Дружби народів Інституту водного господарства. Вона закінчила цей ВНЗ у 1984 р. Пройшла разом з чоловіком трудовий шлях в Управлінні будівництва РАЕС. Працювала інженером виробничо-технічного відділу, а упро-довж 2005-2007рр. - куратором будівельного відділу Управління капітального будівництва ВП ''Рівненська АЕС''.
У подружжя Моніч - двоє дітей. Донька Тетяна закінчує магістратуру економічного факультету (спеціальність ''економічна кібернетика'') КНУ ім. Шевченка. Син Олексій - учень 10 класу Київського ліцею ''Наукова зміна''.
Починаючи з 1990 р., кожні 5 років подружжя Моніч їздить в інститут на зустріч з випускниками та викладачами. Це чудові часи, коли разом із друзями згадуєш студентське життя, гуртожиток, викладачів. Є така мудрість, що студентська дружба - найщиріша. Цьому підтвердженням є постійне спілкування Ю. К. Моніча з друзями по кімнаті - одногрупниками В. Г. Мурзою, О. М. Поліщуком, О. В. Миколайчуком, В. М. Титаренком.Логос Україна          <<    НАГАЛЮК Сергій Іванович          [ Зміст ]          МУРЗА Валерій Григорович    >>