НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ПОЧТАРЕНКО
Леонід ГригоровичВипускник гідротехнічного факультету (1980 р.)

Головний інженер ТОВ фірми ''Екорембуд'' 
 
   
Почесний працівник будівництва та архітектури.

Народився 2 вересня 1954 р. у смт. Єрки Катеринопільського району Черкаської області.
Вирісши в сільській місцевості, Леонід зрозумів важливість професії інженера-гідротехніка і вирішив опанувати цей фах. У 1975 р. вступив на гідротехнічний факультет Українського інституту інженерів водного господарства, який закінчив 1980 р. Ще в студентські роки Л. Г. Почтаренко брав участь у будівництві Рівненської АЕС, ГЕС у Карелії, Новодністровської ГЕС.
Здобувши вищу інженерну освіту, Леонід Григорович почав працювати учнем майстра УБ ''Дніпробуд'' БУ ГТО Південно-української АЕС. У червні 1981 р. він підвищує кваліфікацію і переходить на посаду майстра. Упродовж серпня 1981 - лютого 1987 рр. Л. Г. Почтаренко працював майстром Рівненського БУ-39 тресту ''Центро-стальконструкція''. З 1987 р. він стрімко просувається по службовій драбині - виконує обов'язки заступника начальника управління Рівненського СБУ-39, а в квітні цього ж року Леоніда Григоровича призначають на посаду заступника начальника цього управління. Протягом листопада 1991 - березня 1992 рр. Л. Г. Почтаренко працював начальником дільниці малої механізації Жито-мирського ЗМК. І ось уже 15 років він обіймає посаду головного інженера ТОВ ''Екорембуд'' ЛТД. Леонід Григорович творчо та професійно застосовує в роботі свої знання та навички, вміє оперативно розв'язувати поставлені завдання. Постійно підвищує свій фаховий рівень і є взірцем для колективу фірми.
За плечима у досвідченого будівельника - спорудження десятків важливих об'єктів: монтаж виробничих корпусів на ВАТ ''Алчевський металургійний комбінат'' (9000 т м/к); метало-конструкцій декомпозерів для ТОВ ''Миколаївський глиноземний завод''; двох димових труб висотою 120 м на об'єкті ''Реконструкція Іванівської ГРЕС'' у м. Комсомольськ, Росія; металоконструкцій каркасу корпусів заводу з виробництва санітарної кераміки і керамічної плитки в Житомирській області; технологічного обладнання італійського вироб-ництва на заводі керамічних мас у м. Слов'янськ; технологічного обладнання на підприємстві ЗАТ ''Жежелівський каолін'' у Вінницькій області; резервуарів об'ємом від 3 до 20 тис. куб. м на нафтопереробних підприємствах і підприємствах транспортування нафтопродуктів в Івано-Франківській, Рівненській, Одеській, Херсонській і Миколаївській областях; каркасу будівлі і технологічного обладнання лінії з переробки сої в смт. Машівка Полтавської області; зернового елеватора потужністю 42000 т. у с. Степанівка Сумської області; будівництво залізничного вокзалу, виробничого корпусу, а також монтаж обладнання сміттєсортувальної станції у м. Києві.
Працюючи у фірмі ''Екорембуд'', Леонід Григорович керує виробничою практикою студентів НУВГП будівельних спеціальностей. Хоч минуло багато часу, відколи він закінчив цей ВНЗ, Л. Г. Почтаренко часто консультується з його викладачами з виробничих питань, обмінюється з ними технічною інформацією.
За високі здобутки у праці Леонід Григорович нагороджений медаллю почесного працівника будівництва та архітектури.
Навчившись у часи ринкової економіки заробляти кошти, він не лише інвестує їх у виробництво, а й спрямовує на добрі справи. Меценатство давно уже стало об'єктом громадської діяльності Л. Г. Почтаренка.
У вільний від роботи час Леонід Григорович любить порибалити, активно відпочити на природі, проглянути науково-популярні видання.
Разом з дружиною Людмилою Віталіївною - теж випускницею гідротехнічного факультету НУВГП, виховали двох синів. Роман обрав шлях батьків - закінчив гідротехнічний факультет цього ВНЗ. Олександр - випускник економічного факультету Університету водного господарства і природокористування. Гідротехнічний факультет зазначеного ВНЗ закінчив і брат Леоніда Григоровича - Іван.
Логос Україна          <<    ПОПАДИНЕЦЬ Василь Іванович          [ Зміст ]          ПРИХОДЬКО Михайло Васильович    >>