НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
СТАШУК
Василь АндрійовичВипускник гідротехнічного факультету (1977 р.)

Голова Державного комітету України з водного господарства. 
 
   
Народився 14 січня 1955 р. у Рівненській області.
Після закінчення (у 1972 р.) Млинівської середньої школи № 1 вступив до Українського інституту інженерів водного господарства, який закінчив у 1977 р., здобувши спеціальність інженера-гідротехніка. З того часу постійно вдосконалював свої професійні знання, намагаючись досягти вершин обраної спеціальності і тим самим бути корисним людям і державі.
Відразу після закінчення закладу В. А. Сташука направили на роботу в Ірпінське управління осушувальних систем. Він обійняв посаду інженера- гідротехніка Бородянської дільниці, де згодом став старшим інженером, а потім і начальником цієї дільниці.
У 1981 р. В. А. Сташука перевели у Трубізьке управління осушувальних систем на посаду головного інженера. Через два роки він очолив це управління.

Доповідь В. А. Сташука Прем'єр-міністру України В. Ф. Януковичу про результати виконання комплексної протипаводкової програми у басейні річки Тиса

У 1986 р. висококваліфікованого, сумлінного та ініціативного фахівця В. А. Сташука було обрано головним інженером Київського обласного виробничого управління меліорації і водного господарства.
Як керівник республіканської паводкової комісії, брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.
У 1990 р. В. А. Сташук став працювати в Кабінеті Міністрів України. Починав з провідного спеціаліста. Згодом став головним спеціалістом, завідувачем сектору, а потім і - відділу Управління координації здійснення аграрної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.
Відчувши, що для успішної роботи в галузі водного господарства йому не вистачає теоретичних знань, В. А. Сташук у 1993 р. захистив дисертацію та здобув науковий ступінь кандидата технічних наук.
У 2001 р., відповідно до Указу Президента України, В. А. Сташука було призначено на посаду заступника голови Держводгоспу України.
З листопада 2003 р. він очолює Державний комітет України з водного господарства.
Вільний від роботи час Василь Андрійович присвячує дружині та двом синам - Віктору та Андрію.
Логос Україна          <<    РОМАНОВ Олексій Васильович          [ Зміст ]          CАНТАЙ Василь Васильович    >>