НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ХОМКО
Володимир ЄвгеновичВипускник гідромеліоративного факультету (1980 р.)

Директор Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства ''Рівнеоблводоканал'' 
 
   
Народився 1 серпня 1957 р. в м. Рівне. Мати, Марія Миколаївна, пенсіонерка.
Навчався у восьмирічній школі № 2, потім - у середній школі № 12. Трудовий шлях розпочав слюсарем Рівненського заводу торговельного обладнання. У 1975 р. вступив на факультет експлуатації гідромеліоративних систем Українсь-кого інституту інженерів водного господарства. На вибір професії вплинули престижність закладу, високий рівень підготовки інженерно-технічних працівників.
Володимир Хомко і його дружина після закінчення вищого навчального закладу отримали направлення в Тернопільське управління осушу-вальних систем. Володимир Євгенович працював інженером, старшим інженером, начальником механізованого загону.
У 1982 р. Володимир Хомко переміг у конкурсі на заміщення посади асистента кафедри водогос-подарського будівництва Українського інституту інженерів водного господарства. Згодом продовжив діяльність як науковий співробітник.
На початку 1990-х рр. обійняв посаду начальника дільниці з експлуатації міських каналізаційних мереж підприємства ''Рівнеоблводоканал''. Профе-сійне зростання тривало: начальник аварійно-диспетчерської служби, головний інженер, перший заступник директора.
Працював консультантом з питного водо-постачання американської фірми СН2М НіLL International Services на її запрошення. Програма фірми фінансувалася урядом США і була спрямована на поліпшення водопостачання міст України.
У 2003 р. В. Є. Хомко обійняв посаду начальника управління водопровідно-каналізаційного господар-ства Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства. Брав участь у розробці та супроводженні у Верховній Раді України законів ''Загальнодержавна програма ''Питна вода України'', ''Про зміни до Закону України ''Про питну воду і питне водопостачання'', багатьох постанов уряду та нормативних документів. Співпрацював з Державною академією житлово-комунального господарства, Інститутом колоїдної хімії Національної академії наук України, Науково-дослідним і конструкторсько-технологічним інсти-тутом міського господарства тощо.
У 2005 р., на пропозицію голови Рівненської облдержадміністрації, був призначений директором РОВКП ВКГ ''Рівнеоблводоканал''. Це підприєм-ство, яке нині є прибутковим, здійснює комплекс робіт, пов'язаних з видобутком, постачанням води та відведенням стічних вод з повним біологічним очищенням. Місто Рівне цілодобово забезпечене якісною питною водою. На Рівненщині ініційовано створення регіональної водної компанії для поліпшення якості надання послуг з водопостачання в усіх населених пунктах області та кардинального реформування підприємств водопровідно-каналізаційного господарства.
Зв'язок з НУВГП не переривається: регулярно укладаються договори про проходження на підприємстві студентами університету практики з подальшим їх працевлаштуванням. Налагоджено плідну співпрацю з кафедрами водовідведення, теплогазопостачання, вентиляції, а також водопостачання та бурової справи.
Роки навчання залишили яскравий, незабутній спогад у серці. Назавжди закарбувалися в пам'яті викладачі: всебічно обізнані, об'єктивні та вимогливі. В. Є. Хомко захоплюється новітніми технологіями, автомобілями; любить подорожувати. У спорті віддає перевагу плаванню.
Дружина Марія Мар'янівна закінчила цей же ВНЗ і працює інженером технічного відділу ''Рівнеоблводоканалу''. Донька Оксана закінчила ''альма-матер'' батьків. Вона - випускниця гідромеліоративного факультету (2002).
В. Є. Хомко удостоєний Почесної грамоти Рівненської облдержадміністрації за перемогу у VI Всеукраїнському конкурсі на звання ''Кращий роботодавець року'', Подяки Рівненського міського центру. У 2006 р. Володимиру Євгеновичу присвоєно Почесне звання ''Кращий господарник року у вирішенні соціально-економічних питань''.
Підприємство удостоєне диплома переможця регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг); диплома Всеукраїнського конкурсу ''Інженер року, лідер житлово-комунального господарства - 2005'' в номінації ''Підприємство (організація)''.
Життєве кредо: ''Скрупульозність, педантичність, акуратність, професіоналізм''.Логос Україна          <<    ТРОФИМЧУК Олександр Миколайович          [ Зміст ]          ЮДОВИЧ Алла Павлівна    >>