НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ТА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ
 
 
  
ЮДОВИЧ
Алла ПавлівнаВипускник інженерно-економічного факультету (1982 р.)

Директор приватного підприємства Агентство нерухомості ''Челсі'' 
 
   
Народилася 14 липня 1960 р. у м. Шепетівка Хмельницької області в родині Павла Павловича та Лідії Василівни Урютових. Батько працював інженером Рівненського обласного управління зв'язку, мати - методистом деканату заочного факультету Інституту інженерів водного господарства.
Алла вирішила пов'язати свою долю з Українським інститутом інженерів водного господарства через престижність цьогонавчального закладу, а також тому, що хотіла збільшити кількість спеціалістів цієї професії.
В інституті настільки сподобалося, що вирішила залишитись тут викладати. Протягом кількох років Алла Павлівна читала в рідному інституті економічні дисципліни, була керівником дипломних проектів і куратором групи. На цій роботі познайомилась з багатьма цікавими людьми, з якими підтримує контакти і нині. Багато сьогоднішніх партнерів з бізнесу - колишні студенти А. П. Юдович. Вони часто збираються разом, обговорюють сьогоднішні проблеми і згадують чудові часи, проведені в Українському інституті інженерів водного господарства.
Після розпаду колишнього СРСР з початком розвитку ринкової економіки Алла Павлівна вирішила зайнятися власним бізнесом і заснувала агентство нерухомості, яке нещодавно відсвяткувало 10-річний ювілей. На той час це була перша фірма в Рівному, що надавала послуги на ринку нерухомості. З роками праці накопичувався життєво необхідний досвід і знання у цій сфері. І сьогодні, коли на ринку нерухомості Рівного налічується кілька десятків фірм, ''Челсі'' користується незмінним авторитетом і повагою вдячних клієнтів. Про високий статус фірми свідчить той факт, що вона вже довгі роки є членом Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України, нагороджена почесними званнями і грамотами.
Має низку нагород і сама керівник ''Челсі''. За вагомий внесок у реформування національної економіки, розвиток підприємництва та формування ринкової інфраструктури в Україні А. П. Юдович нагороджена Державним комітетом України з питань регуляторної політики та підприємництва Почесною грамотою; за багаторічну сумлінну працю на ринку нерухомості України, значний особистий внесок у ріелторський рух в Україні, плідну співпрацю з АФНУ - грамотою Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України. Крім того, Алла Павлівна нагороджена грамотою Рівненського регіонального відділення АФНУ; за активну життєву позицію, високий професіоналізм, значний внесок у розвиток ріелторського бізнесу в м. Рівне А. П. Юдович отримала Почесну грамоту від виконавчого комітету Рівненської міської ради.
Основні риси характеру Алли Павлівни - цілеспрямованість, наполегливість у роботі, порядність. Незважаючи на зайнятість роботою, А.П. Юдович має три постійних хобі - книги, інтелектуальні ігри, комп'ютер.
Чоловік Алли Павлівни - Віктор Давидович - теж випускник Українського інституту інженерів водного господарства, за фахом - інженер-механік.
Логос Україна          <<    ХОМКО Володимир Євгенович          [ Зміст ]          ШВАЙКОВСЬКИЙ Микола Володимирович    >>