ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»Ви тримаєте в руках іміджеве, подарункове видання — «Літопис випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого». Це не просто довідник, а історія життя й професійного становлення тих, хто закінчував один із найпрестижніших вищих юридичних навчальних закладів не лише в Україні, а й за її межами. Адже в стінах Університету отримали вищу юридичну освіту фахівці, які стали видатними державними діячами, керівниками судів і правоохоронних органів інших країн.
Та де б не працювали випускники Університету, вони пам’ятають головне і святе кредо альма-матер — досягти в Україні верховенства права, надійно захищати права людини і громадянина.
Упевнений, що випускники Університету зроблять все можливе для того, щоб Україна стала демократичною, правовою державою, де пануватимуть закон і справедливість, повага до Конституції й суду, а гуманізм стане головним принципом людини і суспільства.

Заступник голови редакційної колегії,
суддя Верховного Суду України
і Верховного Суду СРСР у відставці
Віктор Кононенко
Логос Україна      << Вступне слово Віталія Бойка       [ Зміст ]      Указ Президента України В. Ющенка >>