ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

БУБЕНЩИКОВ
В’ячеслав Олегович

Заступник прокурора ХерсонськоЇ областІ
Випускник 1995 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 3 лютого 1968 р. у місті Свердловськ (Російська Федерація) у родині Олега Івановича і Тетяни Михайлівни Бубенщикових. У 1971 р. разом із батьками переїхав до м. Каховки Херсонської області, де і пройшло його дитинство. Після закінчення восьмирічної школи у 1983 р. вступив до Новокаховського електромеханічного технікуму, який закінчив із відзнакою. У травні 1987 р. був призваний в армію. Службу проходив у Морських частинах Прикордонних військ КДБ СРСР. Був командиром відділення зв’язку на прикордонному сторожовому кораблі. Три роки служби загартували характер В’ячеслава Олеговича, розвинули його волю, відповідальність, товариськість, навчили долати труднощі. Саме під час служби у нього виникло бажання стати юристом.
У 1990 р. за підтримки батьків вступив до Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. Закінчив виш у 1995 р., котрий на той час реорганізували в Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
Навчання в інституті залишилося одним із найкращих спогадів у житті В’ячеслава Олеговича. З теплотою у серці він згадує своїх однокурсників, із якими зустрічається кожні п’ять років у стінах закладу. Щиро вдячний викладачам Л. М. Кривоченко, М. В. Цвiку, С. А. Альперту, В. О. Жерьобкіну та багатьом іншим, які виховали чудових професіоналів, із душею працювали і доносили свої знання до студентів.


Випускники групи 1 факультету № 1, 1995 р.
Трудовий шлях у прокуратурі В’ячеслав Бубенщиков розпочав із посади стажиста Каховської міжрайонної прокуратури Херсонської області. Поступово відбувався його професійний ріст: працював помічником прокурора, старшим слідчим цієї ж прокуратури, заступником прокурора району та прокурора відділу прокуратури Херсонської області. В 2001 р. В. О. Бубенщиков призначений прокурором Горностаївського району Херсонської області.
У жовтні 2004 р. переведений на роботу в Генеральну Прокуратуру України. Тут він працював старшим прокурором, заступником начальника відділу, невпинно підвищуючи свій професійний рівень. Із часом призначений начальником відділу організаційно-методичної роботи та координації діяльності правоохоронних органів із боротьби зі злочинністю. З вересня 2010 р. і до сьогодні обіймає посаду заступника прокурора Херсонської області.
За сумлінне виконання службових обов’язків його неодноразово нагороджував Генеральний Прокурор України.
У вільний від напруженої роботи час В. О. Бубенщиков любить читати книги, спілкуватися з друзями та ходити на полювання.
Постійна підтримка з боку родини надає В’ячеславу Олеговичу наснаги у житті. Велику пошану він віддає своїм батькам, які виховали його порядною людиною. Слова, сповнені подяки та любові, адресує коханій дружині Ліні Миколаївні, яка завжди піклується про сім’ю, розділяє всі життєві радощі та турботи. Разом із чоловіком, вона як справжня «прокурорська» дружина, вже кілька разів переїздила до нового помешкання, завжди створюючи затишок і спокій у родині. Його син Олексій зараз навчається у ліцеї за спеціалізацією «Правознавство» та, можливо, продовжить справу батька.

 Логос Україна      << БОНДУР Валерій Васильович      [ Зміст ]      ВАРЛАМОВ Валерій Миколайович >>