ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ДАЦЮК
Юрій Богданович

АДВОКАТ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ КОЛЕГІЇ АДВОКАТІВ
Випускник 1986 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 15 листопада 1962 р. у сім’ї службовців.
Упродовж 1982–1986 рр. навчався в Харківському юридичному інституту ім. Ф. Е. Дзержинського.
Після закінчення вишу молодий юрист почав працювати слідчим у прокуратурі Заліщицького району Тернопільської області.
У грудні 1989 р. був призначений прокурором слідчого відділу прокуратури Тернопільської області. В органах обласної прокуратури на відповідальних посадах слідчого, прокурора, начальника слідчого відділу працював до червня 2007 р., де зарекомендував себе як висококваліфікований юрист, досвідчений, принциповий, вимогливий працівник та керівник. Свого часу очолював групи і бригади від Генеральної Прокуратури України з розслідування важливих кримінальних справ. За високий рівень виконання завдань та розкриття тяжких злочинів неодноразово удостоювався відомчих відзнак.
У 2007 р. Юрій Богданович вирішив продовжити свою діяльність у сфері права адвокатом. Сьогодні він працює у Тернопільській обласній колегії адвокатів. За активну роботу у Спілці юристів України та вагомий внесок у розвиток української адвокатури отримував різні нагороди та шану колег-правників як поважний і авторитетний фахівець.
Ще з часів навчання у школі активно займався спортом. Він — гравець футбольної команди Тернопільської обласної колегії адвокатів «Адвотерн». Як людина енергійна, віддає перевагу активному відпочинку. Є організатором і учасником різних спортивних та культурно-масових заходів.
Ю. Б. Дацюк займається підвищенням професійної кваліфікації і рівня своїх знань, тому постійно студіює нові законодавчі та нормативні акти. Відповідальний і уважний наставник, ділиться набутим досвідом із молодшими колегами та підлеглими, підтримуючи їхнє фахове зростання. У людях найбільше цінує порядність, професіоналізм та почуття гумору.
Юрій Богданович щасливий у шлюбі. Разом із дружиною Наталією Миколаївною виховує двох доньок. Старша, Тетяна, працює в митних органах Тернопільської області, а молодша, Наталія, обрала шлях батька та навчається на юридичному факультеті.


Переможець міжнародного футбольного турніру —
команда «Адвотерн». Рівне, 2010 р.

Із В. С. Астаповим та М. Й. Вільгушинським
на 20-річчі зустрічі випускників. Харків, 2006 р.

 Логос Україна      << ДАНИЛОВА Мальвіна Володимирівна      [ Зміст ]      ДЕНИСЮК Олексій Дмитрович >>