ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ЛУПЕКО
Дмитро Олександрович

ПЕРШИЙ Заступник прокурора
м. КиЄва

Випускник 2001 р.

Старший радник юстиції

 

Народився 15 серпня 1974 р. у Саратові (Росія). Мати, Діна Іванівна, — медичний працівник, а батько, Олександр Михайлович, — військовослужбовець. У 1987 р. родина переїхала до Харкова, де Дмитро продовжив навчання. Протягом 1989–1992 рр. навчався в Харківському медичному училищі № 1. Згодом працював виїзним фельдшером БШМД м. Харків.
З дитинства наділений великим почуттям справедливості, маючи бажання боротися зі злочинністю, допомагати людям у скрутних ситуаціях, прагнучи зміцнення законності в суспільстві, він у 1996 р. став студентом юридичного факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, який закінчив у 2001 р. В органах прокуратури Дмитро Олександрович працює з липня 2001 р. на посадах помічника прокурора, старшого слідчого прокуратури району, прокурора відділу прокуратури області, старшого прокурора відділу Генеральної Прокуратури України, заступника прокурора району, начальника управління прокуратури міста Києва, заступника прокурора — начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури міста Києва, а з квітня 2011 р. — перший заступник прокурора міста Києва.


Дмитро Олександрович із колегами
Д. О. Лупеко — учасник конференції з обміну досвідом роботи між органами прокурати України і республіки Корея (Сеул, 2007), ІІІ Регіональної конференції для прокурорів країн Центральної, Східної Європи та Азії (2007), семінару з питань протидії корупції, шахрайству, розкраданню і боротьби з податковими злочинами та проведення переговорів із компетентними органами КНР щодо стану двостороннього співробітництва (Гонконг, Макао, 2009), а також переговорів щодо сучасного стану співпраці між Генеральною Прокуратурою України та Верховною Народною Прокуратурою КНР (Пекін, 2009).
Своїми професійними досягненнями Дмитро Лупеко завдячує знанням, які він отримав у роки навчання в Академії, та викладачам Миколі Миколайовичу Страхову, Павлові Михайловичу Каркачу, котрі вкладали душу у виховання та навчання студентів. Саме завдяки цим людям та їхній невтомній і самовідданій роботі молодь здобувала ґрунтовні знання за спеціальністю й багатий життєвий досвід.
Дмитро Олександрович одружений, виховує двох доньок. Майже весь вільний час він присвячує родині, друзям. Захоплюється плаванням, риболовлею, любить подорожувати.
У людях, з якими йому доводиться працювати, Дмитро Лупеко найбільше цінує наполегливість, компетентність, усвідомлене почуття відповідальності, вміння оперативно та системно вирішувати будь-які завдання. Життєве кредо Дмитра Олександровича — «Наполеглива праця — запорука успіху».

 Логос Україна      << ЛІ Павло Валентинович      [ Зміст ]      МАЛИНІН Віктор Володимирович >>