ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ТУЛАЄВ
Олександр Степанович

ПЕРШИЙ ЗАСТУПНИК НАЧАЛЬНИКА ПОДАТКОВОЇ МІЛІЦІЇ — НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ
ВНУТРІШНЬОЇ БЕЗПЕКИ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ служби УКРАЇНИ

Випускник 2003 р.

Генерал-майор податкової міліції

 

Народився 30 вересня 1966 р. у м. Хабаровськ (Росія). Батько, Степан Іванович, — військовослужбовець, мати, Ніна Михайлівна, — медпрацівник.
Після закінчення загальноосвітньої школи м. Харцизька (Донецька область) у 1983 р. вступив на факультет автомобільного транспорту та автомобільного господарства Горлівської філії Донецького політехнічного інституту. З 1984 до 1986 р. проходив службу в ракетних військах стратегічного призначення. Демобілізувавшись, продовжив перерване навчання.
У 1990 р. Олександр Тулаєв отримав диплом інженера-механіка автомобільного транспорту і розпочав свій трудовий шлях в органах внутрішніх справ на посаді дільничного інспектора міліції Костянтинівського МВ УМВС України в Донецькій області. Згодом працював на оперативних посадах цього відділу у підрозділах із боротьби з розкраданням соціалістичної власності, захисту економіки від злочинних посягань, боротьби з економічною злочинністю та боротьби із кримінальним укриттям доходів від оподаткування.
У 1996 р. у зв’язку зі створенням підрозділів податкової міліції у складі ДПА України був відряджений для подальшого проходження служби в Управління податкової міліції ДПА в Донецькій області.
Упродовж 1998–2003 рр. О. С. Тулаєв навчався на заочному відділенні судово-прокурорського факультету Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого, де опанував фах юриста. Він і сьогодні намагається підтримувати дружні стосунки із однокурсниками. З теплотою та вдячністю згадує декана М. В. Домашенка, викладача криміналістики В. М. Зінченка, кримінального права Я. М. Кураш та інших. Знання, здобуті в академії, стали базою для подальшого успішного кар’єрного зростання.
У 2000 р. Олександр Степанович призначений заступником начальника відділу податкової міліції Ленінського району м. Донецька. З 2002 р. працював на керівних посадах у підрозділах УДСБЕЗ УМВС у Донецькій, Миколаївській та Луганській областях. У 2009 р. був відряджений для подальшого проходження служби в органи ДПА України та став першим заступником начальника ДПІ — начальником відділу податкової міліції ДПІ у м. Полтаві, а наступного року — начальником управління оперативного супроводження великих платників податків ГУПМ ДПА України.
На початку 2011 р. О. С. Тулаєв обійняв посаду першого заступника начальника податкової міліції — начальника Управління внутрішньої безпеки ДПС України. Зараз під його керівництвом здійснюється реорганізація внутрішньої безпеки Державної податкової служби. Нова концепція роботи підрозділів УВБ передбачає захист і безпеку співробітників податкової служби, профілактику, документування та викриття правопорушень і злочинів, скоєних податківцями та відносно них (пов’язаних насамперед із проявами корупції), належну взаємодію із правоохоронними органами під час виконання службових обов’язків.
Не останню роль у взаємодії із правоохоронними органами відіграють стосунки, які Олександр Степанович підтримує з випускниками рідної альма-матер, котрі обіймають різні посади в державних структурах.
За бездоганну службу та професійні досягнення нагороджений відомчими відзнаками «За сумлінну службу» ІІІ ст. (2004), «За відзнаку в службі» І ст. (2007), «Знак пошани МВС України в Луганській області» ІІ ст. (2007), нагрудним знаком «За заслуги в боротьбі з корупцією та хабарництвом» УМВС України у Миколаївській області (2008) та іншими.
Вільний час Олександр Степанович проводить зі своєю сім’єю. Багато уваги приділяє вихованню сина Арсенія. Серед домашніх улюбленців — дві собаки. Захоплюється спортом, музикою, автомобілями, любить подорожувати.

 Логос Україна      << ТРОШИНА Марина Віталіївна      [ Зміст ]      ФЕДОРОВА Галина Григорівна >>