ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ФЕРЕНС-ПІЖУК
Орися Романівна

СуддЯ Нововолинського мІського суду
Випускниця 1995 р.
Народилася 20 березня 1970 р. у м. Радехові Львівської області. Батько, Ференс Роман Васильович, був товарознавцем на Радехівському цукровому заводі, мати — Євгенія Антонівна — працює в Радехівському дитячому дошкільному закладі № 2.
Вже у шкільні роки Орися Ференс-Піжук вирішила пов’язати своє життя з юриспунденцією, проте перша спроба вступити до вишу (Львівського національного університету імені Івана Франка, факультет правознавства) була невдалою.
У 1987 р. вона почала працювати секретарем-машиністом та відповідальною за кадрову роботу Радехівського заводу будівельних матеріалів. А у 1989 р. вступила на заочне відділення Української державної юридичної академії за спеціальністю «Правознавство». В цей час її надійною підтримкою були батьки, особливо мама — незмінний еталон мудрої, люблячої і сильної жінки, якій Орися Романівна завдячує своїми високими досягненнями.
У роки навчання працювала секретарем судових засідань та секретарем Радехівського районного суду Львівської області, була стажистом помічника прокурора, виконувала обов’язки помічника та старшого помічника прокурора. Протягом 1999–2002 рр. займалася адвокатською діяльністю. З 2002 р. О. Р. Ференс-Піжук — суддя Нововолинського міського суду Волинської області, у 2005 р. отримала ІІІ кваліфікаційний клас.
Про роки навчання в Академії Орися Романівна зберегла приємні спогади, із вдячністю і пошаною згадує своїх викладачів, зокрема Романа Шишку. Завдяки їхньому високому професіоналізму вона здобула якісну фахову підготовку і змогла пройти шлях від посади секретаря судових засідань до судді міського суду. У студентські роки зустріла вірну подругу, а зараз і колегу — Наталію Галушко, яка працює суддею Львівського апеляційного господарського суду.
Важливу роль у житті О. Р. Ференс-Піжук відіграли Василь Юрченко (на той час — голова Радехівського районного суду, зараз — суддя Вищого адміністративного суду України) та Катерина Антонюк (була головою Нововолинського міського суду, тепер обіймає посаду судді цивільної палати Апеляційного суду Волинської області), які усіляко підтримували молоду колегу і сприяли її професійному зростанню.
Надійна опора Орисі Романівни — її родина: чоловік Олександр Піжук та синочок Роман, яким вона присвячує увесь вільний час.
Реалізувавши свою дитячу мрію і здобувши високе звання судді, О. Р. Ференс-Піжук сформулювала своє життєве кредо: «Не вагайся робити добро тим, хто цього потребує, особливо якщо це у твоїх силах».

Племінниця Наталія, також випускниця юридичної
академії (2004), та син Роман, 2008 р.

Разом із чоловіком Олександром

 Логос Україна      << ФЕДОРОВА Галина Григорівна      [ Зміст ]      ФІДРЯ Олександр Миколайович >>