ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

ХАДЖИЙСЬКИЙ
Віктор Григорович

голова ОрІхІвського районного суду запорІзькоЇ областІ у вІдставцІ
Випускник 1971 р.
Народився 15 листопада 1943 р. у с. Мануйлівці Приморського району Запорізької області в родині учителів Григорія Тимофійовича та Ганни Василівни. Батьки виховували сина особистістю із загостреним почуттям справедливості, поваги до людей, небайдужості до чужого горя.

З онуками Богданом та Єгором
Закінчивши школу, юнак вступив до Мелітопольського технікуму механізації сільського господарства. Проте його більше приваблювала юриспруденція. Після проходження військової служби у прикордонних військах Закавказького пограничного округу в 1967 р. Віктор Григорович став студентом заочного відділення Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського. Одночасно з навчанням працював штампувальником на Бердянському науково-дослідному нафтомаслозаводі.
«На першій сесії за результатами конкурсу я перевівся на стаціонарне відділення. Вдячний долі за навчання у фахових викладачів, котрих і сьогодні згадую добрим словом. Мені пощастило слухати лекції та настанови на життя С. А. Альперта, Р. С. Павловського, М. М. Страхова, В. В. Сташиса та керівника І групи Ганни Василівни Гармаш. Вони виховували у нас, студентів, повагу до майбутньої професії, до людини та її праці, до обраного вишу», — розповідає Віктор Григорович.
З особливою сердечною теплотою В. Г. Хаджийський згадує одногрупників, із якими чотири роки ділили радощі та незгоди, допомагали одне одному. Це В. Петренко (староста групи), Б. Плахтій, В. Замніус, І. Куценок, Г. Якименко, В. Петров, Г. Оліфіренко, В. Набивач, О. Пасічник, Г. Пилипенко, Г. Ахремов, Н. Кириченко, О. Крячко, Л. Міщенко, С. Сімсіве, О. Востров, О. Бур’ян та інші.
Після закінчення інституту Віктор Григорович шість місяців стажувався у Жовтневому суді м. Запоріжжя під керівництвом голови суду З. К. Самбур, талановитого юриста, якій завдячує своїм професійним становленням. Згодом його перевели стажуватися до Жовтневої юридичної консультації міста Запоріжжя, а потім прийняли до колегії адвокатів Запорізької області і направили до Веселівського району Запорізької області, де Віктор Григорович працював завідувачем юридичної консультації.

Віктор Григорович із одногрупниками під час навчання в інституті
З 1976 р. В. Г. Хаджийський — голова Новомиколаївського районного суду Запорізької області. Із 1990 р. (і до виходу у відставку в 2007 р.) він незмінно очолював Оріхівський районний суд Запорізької області, де зарекомендував себе як досвідчений, ініціативний, щирий, принциповий та енергійний керівник.
Вірною супутницею та товаришем Віктора Григоровича стала дружина Ольга Петрівна. Разом подружжя виховало двох доньок — Маргариту та Яну. Молодша донька пішла шляхом батька, закінчила із відзнакою у 2003 р. Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого та працює приватним нотаріусом. Віктор Григорович пишається своїми онуками — Богданом, Єгоркою та Мар’яною.
Після виходу у відставку батька родина Хаджийських проживає у м. Обухові Київської області. Віктор Григорович нині очолює приватне юридичне підприємство із надання правничих послуг, передає напрацьований досвід та знання молодому поколінню, захищаючи права громадян.

 Логос Україна      << ФІЛІМОНОВ Олександр Андрійович      [ Зміст ]      ХУЛХАЧІЄВ Бембя Вікторович >>