ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

БАНДУРКА
Сергій Олександрович

Перший заступник голови — наЧальник управлІннЯ податковоЇ мІлІцІЇ
ДержавноЇ податковоЇ адмІнІстрацІЇ у ХаркІвськІй областІ

Випускник 1988 р.

Полковник податкової міліції

 

Народився 29 січня 1965 р. у м. Нікополі Дніпропетровської області. Мати — Бандурка Олена Опанасівна, батько — Бандурка Олександр Маркович, генерал-полковник міліції, політичний та громадський діяч. Саме він вплинув на майбутній вибір професії сина, на власному прикладі показавши всі переваги та недоліки роботи міліціонера.
Свою кар’єру в органах внутрішніх справ Сергій Олександрович розпочав у 1982 р. у званні рядового міліції. Далі була служба у внутрішніх військах. У 1988 р. закінчив заочне відділення юридичного факультету Харківського юридичного інституту (нині — Національний університет «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»). Під час навчання працював оперативним уповноваженим відділення карного розшуку лінійного відділу внутрішніх справ на станції Харків-Пасажирський. Потім продовжив службу оперуповноваженим відділу боротьби з розкраданням соціалістичної власності Південного управління внутрішніх справ. Був начальником кількох районних відділів державної служби охорони у місті Харкові. У 1993 р. став фундатором та першим начальником дорожньої міліції управління ДАІ УМВС у Харківській області. В 1997 р. Сергій Олександрович був призначений на службу у новостворену податкову міліцію України та надовго пов’язав власну долю із цією установою, де йому довелося організовувати робочий процес та повністю формувати колектив.


Сергій Олександрович із дітьми
Завдяки плідній роботі й відданості справі Сергій Олександрович став наймолодшим в Україні полковником, звання якого він отримав у 34 роки. Також був відзначений низкою державних нагород.
Наразі Сергій Бандурка працює над здобуттям кандидатського ступеня в галузі юриспруденції та є автором наукових публікацій із теми карного процесу. Бере активну участь у громадському житті міста та області.
Знайомі завжди підкреслюють різноплановість особистості Сергія Олександровича: висококваліфікований працівник, який присвячує більшу частину свого часу роботі, та водночас — люблячий чоловік і батько. У вільний час віддає перевагу активним видам відпочинку: катанні на сноуборді, ковзанах, пішохідним прогулянкам із сім’єю тощо.
Про навчання в Академії згадує часто і з любов’ю — розповідає кумедні історії про складання іспитів, викладачів та студентських товаришів, зазначає, що знання, отримані під час навчання, стали у нагоді в подальшій роботі.

 Логос Україна      << БАКУС Володимир Ярославович      [ Зміст ]      БЕСЧАСТНИЙ Віктор Миколайович >>