ЛІТОПИС ВИПУСКНИКІВ
НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ «ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ ІМЕНІ ЯРОСЛАВА МУДРОГО»

БОЛКАРЬОВ
Сергій Васильович

ГОЛОВА НОВОМОСКОВСЬКОГО МІСЬКРАЙОННОГО СУДУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Випускник 1982 р.

Суддя другого кваліфікаційного класу

 

Народився 9 жовтня 1960 р. у м. Златоуст Урицького району Кустанайської області (Казахська РСР) у сім’ї Василя Івановича (1936–2008) та Ганни Митрофанівни (1938 р. н.) Болкарьових. Свого часу батько працював водієм у Новомосковському районному об’єднанні «Агротехсервіс», а мати — пакувальницею на Новомосковському трубному заводі.


Сергій Васильович у кабінеті
Сергій Болкарьов із дитинства мріяв стати суддею. Тому в 1977 р. він вступив на заочне відділення Харківського юридичного інституту ім. Ф. Е. Дзержинського, а через два роки перевівся на денне відділення судово-прокурорського факультету. Саме у виші здобув фундаментальні знання та вагомий досвід організаторської роботи.
У 1982 р. одразу після закінчення інституту почав працювати слідчим в органах внутрішніх справ, а протягом 1982–1984 рр. проходив службу у лавах Радянської армії.
Наступні три роки Сергій Васильович обіймав посади слідчого у слідчому управлінні МВС України в Дніпропетровській області, начальника слідчого відділу Новомосковського МВ ГУ МВСУ в Дніпропетровській області. Впродовж 1987–2001 рр. був народним суддею, суддею у Новомосковському міському суді.
З 2001 до 2004 р. С. В. Болкарьов очолював Новомосковський міський суд, а потім виконував обов’язки керівника Новомосковського міськрайонного суду (з грудня 2004 р. — його голова).
Протягом 2004–2008 рр. від суддівського корпусу області він на громадських засадах працював у дисциплінарній палаті кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Дніпропетровської області, а наступні два роки був членом Ради суддів області, делегатом VII, VIII, IX з’їздів суддів України.
У 2009 р. Сергій Васильович нагороджений грамотою «За заслуги у здійсненні правосуддя, зміцненні законності в державі та високий професіоналізм» Ради суддів України.
Час від часу навідуючись до Харкова, він кожного разу приїздить до альма-матер. На зустрічі випускників із нагоди 25-річчя випуску Сергій Болкарьов звернув увагу на якісні зміни, пов’язані з організацією діяльності вишу, облаштуванням його корпусів і територій.
Серед захоплень Сергія Васильовича — книги і катання на ковзанах (навіть влітку намагається відвідувати ковзанку).
Більшу частину вільного часу присвячує сім’ї: дружині Ользі Олексіївні, сину Євгену, донькам Тетяні, Аліні та Катерині. У 2005 р. син закінчив Інститут підготовки слідчих кадрів для МВС Національної юридичної академії України імені Ярослава Мудрого. З 2007 р. він працює старшим слідчим у прокуратурі Жовтневого району м. Дніпропетровська.
Наполегливий і відповідальний керівник, Сергій Болкарьов завжди намагається порозумітися з колегами та підлеглими, але ніколи не діє всупереч власним принципам. Тому йому близький відомий вислів: «Платон мені друг, але істина дорожча».

Колектив Новомосковського міськрайонного суду Дніпропетровської області

 Логос Україна      << БЄЛЯЄВ Валерій Петрович      [ Зміст ]      БОНДУР Валерій Васильович >>