Проекти
      Наші книги
      Електронна книгарня
      Мистецька галерея
      Дизайнерський центр
      Рекламний розділ
      Нагороди видавництва
      Вакансії
      Пошук
      Контактна інформація
      Свідоцтва

Портал «Винахідники України»

 

 
supported by dataStore
Винахідники України — еліта держави. Винаходи та інновації (книга п’ята)

V том книги «Винахідники України — еліта держави. Винаходи та інновації» продовжує серію довідково-іміджевих видань-репрезентаторів і популяризаторів винахідницької галузі України як такої, що заслуговує на належну увагу і вітчизняної, і світової спільнот. Головними об’єктами видання є українські підприємства-новатори й безпосередньо творці технічних рішень, що будуть корисними у господарській діяльності і придатними для виробничого впровадження, а також інноваційні центри, навчальні та наукові заклади і установи, організації, фірми й корпорації, які застосовують новітні технології і володіють ексклюзивними правами на технології, прагнуть розширити бізнес, впроваджуючи у виробництво винаходи, раціоналізаторські пропозиції тощо.

Полтавська державна аграрна академія

За ініціативою академії видавничий центр «Логос Україна» готує до друку історичне видання «Полтавська державна аграрна академія – 95».
Книга є презентаційним виданням, в якому представлена історія академії, розвиток його структурних підрозділів (факультетів, кафедр, наукових лабораторій, бібліотеки, музею тощо), інформацію про вчених зі світовим ім’ям, видатних представників педагогічної освітянської, ділової, політичної, технічної та наукової сфер, які є елітою нації та імена яких пов’язані з Полтавською державною аграрною академією...


Музеї України

Книга познайомить читачів як із історичними пам’ятками так і з новими музеями, які пишаються своїми колекціями та цікаво оформленими експозиціями.

Генерали. Родом з Рівненщини

За ініціативою народного депутата України V, IV скликань, генерал-лейтенанта Василя Грицака видавничий центр «Логос Україна» готує до друку видання «Генерали. Родом з Рівненщини» серії «Еліта держави».