Проекти
      Наші книги
      Електронна книгарня
      Мистецька галерея
      Дизайнерський центр
      Рекламний розділ
      Нагороди видавництва
      Вакансії
      Пошук
      Контактна інформація
      Свідоцтва

Портал «Винахідники України»

 

 
supported by dataStore
Винахідники України — еліта держави. Винаходи та інновації. VI том

Книга «Винахідники України — еліта держави. Винаходи та інновації. VI том» приурочена 100-річчю Національної академії наук України. Видання ознайомить з найвідомішими досягненнями українських вчених, які зробили вагомий внесок у розвиток вітчизняної і світової науки. Окремий розділ буде присвячений видатному українському науковцю Президенту НАН України Б. Є. Патону, ювілей якого українська спільнота відзначатиме у 2018 році.

Національний університет державної фіскальної служби України. Літопис випускників

Книга для тих, кому пощастило навчатися в цьому університеті (з 1961 р. — Ірпінський індустріальний технікум; з 1990 р. — Ірпінський фінансово-промисловий коледж; з 1996 р. — Український фінансово-економічний інститут; з 1999 до 2006 р. — Національна академія державної податкової служби України), хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві, хто щиро вдячний рідному ВНЗ та своїм наставникам за путівку в життя як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар’єрного зростання.

Подільський державний аграрно-технічний університет — 100 років. Літопис випускників

Ця книга для тих, кому пощастило навчатися в Подільському державному аграрно-технічному університеті, хто прагнув здобувати знання, щоб мати можливість реалізувати себе в науці, бізнесі та на виробництві. Хто до цього дня вдячний рідному університету за путівку в життя, як запоруку успішного професійного старту та подальшого кар’єрного зростання.

Музеї України

Книга познайомить читачів як із історичними пам’ятками так і з новими музеями, які пишаються своїми колекціями та цікаво оформленими експозиціями.